• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mardin Lizbon Dövme Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Aydın

Dövme, tarihi M.Ö 2000 yılına kadar giden bir uygulamadır. Tarihin her döneminde insanlar, vücutları üzerinde kalıcı izler, imgeler oluşturarak bunlara çeşitli anlamlar yüklemişlerdir. Günümüzde daha çok estetik amaçla, göze hitap eden desenler, resimler dövme olarak yaptırılmaktadır. Dövmelerin manevi anlam yüklenerek, hatıra amaçlı yaptırılmasına da oldukça sık rastlanır. Vücut üzerinde kalıcı olan dövmelerin silinmesi oldukça zor olduğu için tecrübe sahibi, güvenilir kişilerce yapılması tavsiye edilmektedir.

Lizbon Dövme Salonu olarak biz sizlere hijyenik ortamda, işinde profesyonel kişilerce, hatasız şekilde dövme yaptırma imkanı sunmaktayız. Alanının en iyisi olan tecrübeli dövmecilerimiz hataya yer bırakmadan her türlü deseni dövme olarak yapabilmektedirler. Sizlere alacağınız hizmetten memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Araç gereçlerimizin hepsi her işlemden sonra steril hale getirilerek kullanılmaktadır. Tecrübeli dövmeciler, son teknoloji dövme makineleri ve piyasadaki en kaliteli boyalar ile işlem yaptığımız için her hizmetimiz profesyonel ve kalitelidir. Lizbon Dövme Salonu olarak sizlerin ömür boyu vücudunda taşıyacağı hatıralara şahit olmanın bizler için tarifsiz bir duygu olduğunu belirtmek isteriz.

Mardin tattoo dövme alanında verdiğimiz profesyonel hizmetlerimiz ile sektördeki en başarılı dövme salonlarından biri olmayı başardık. Bu başarımızı sizlerle olan sağlıklı ilişkimize, sizlerin fikirlerine ve isteklerine duyduğumuz saygıya ve işimize duyduğumuz yoğun sevgiye borçluyuz. Başarımızın devamlı olabilmesi için profesyonel çizgimizden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Dövme sektöründeki fahiş fiyatlara karşı çıkıyor ve verdiğimiz emeğin hakça karşılığı olan bir ücretlendirme yolu izliyoruz. Sizleri önemsiyor ve işimizi seviyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR