• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Maritza Tatlı ve Unlu Mamüller

Adres :

Talatpaşa Mahallesi Tarlakapı Caddesi Hancılar Apartmanı No: 57/9 Bostanpazarı Edirne/merkez Edirne » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilek Koyuncu - Ahmet Başçı

E-Posta Adresi :

dileksenligir@yahoo.com

Whatsapp 1:

0 (505) 312 21 06

Whatsapp 2:

0 (545) 957 87 14

Whatsapp 3:

0 (543) 514 86 21

Maritza Tatlı ve Unlu Mamüller olarak Edirnede hizmet vermekte olupfıstıklı baklava, cevizli baklava, baklava, baklava siparişi, tepsi baklava, özel gün baklavası, kadayıf, kadayıf üretimi, burma kadayıf, kadayıf sarma, sütlü nuriye, künefe, kurabiye, simit, poğaça, börek, su böreği, börekçi, meşhur börekçi, antep usulü su böreği,vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR