• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Marmara Mermer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hayri Ekinci

Yenilikçi ve profesyonel bir ekiple varlık gösterme gayesiyle kurulduğu günden bu yana ürün çeşitliliği ve kalitesini artırarak sektörün en çok tercih edilen ismi haline gelen firmamız İstanbul mermer ve granit sektöründeki köklü işletmelerden biri durumundadır. Alp-Himalaya silsilesindeki mermer yataklarının önemli bir kısmının ülkemizde olması avantajını değerlendiren firmamız tarafından çeşitli ülkelere ihraç edilen ürünlerle ülke ekonomisine de katkıda bulunulmaktadır. Sektörden gelen talepleri kısa sürede karşılayacak bir kapasiteye sahip olan firmamızda projelere yönelik özel mermer ve granit imalatları gerçekleştirilebilmektedir.

Üstün kalitedeki ürünleri müşterilerle buluşturma misyonuyla yola çıkan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak üzere geniş ürün yelpazesi, stokta devamlılık ve kısa teslimat süresi ilkeleri ile hareket etmektedir. Planlı ve istikrarlı bir şekilde büyüme hedefini vizyon edinen firmamızın çalışma ilkelerinin başında dürüstlükten ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti ile hizmet vermek gelmektedir.

Mermer, traverten ve onix satış hizmetinin verildiği firmamızda toptan ve blok mermer satışlarının yanı sıra mermer plaka, beyaz mermer, ekvator mermer, traverten, çimston satışları da gerçekleştirilmektedir. Oldukça geniş bir alana kurulmuş olan açık ve kapalı depo alanlarımızda, Marmara Adası, Bursa ve Afyon’daki ocaklarımızdan temin ettiğimiz ve Adana ve Eskişehir üretim tesislerimizde işlediğimiz ürünlerle müşterilerimizin talepleri karşılanmaktadır. Modern ekipmanların kullanıldığı üretim tesisimizde alanında uzman bir ekiple çalışarak dünya standartlarında ürünler elde edilmekte, elit projelere ideal çözümler geliştirilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR