• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Maşha Bayan Kuaförü

Adres :

Esatpaşa Mahallesi 1201. Sokak No: 32 Polis Lojmanları Yan Sokağı Gross Market Karşısı Menemen İzmir İzmir » Menemen

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şebnem Turhan

E-Posta Adresi :

ozkansebnem@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 693 01 68

Whatsapp 2:

0 (542) 693 01 68

İzmir’de birbirinden farklı saç ve güzellik uygulamalarını yapmak için kurulmuş olan İzmir kuaför firmalarından biri olarak istediğiniz görünümü en kısa sürede sizlere sunmaktayız. Tamamı alanında deneyimli ve profesyonel kişiler olduğu için istediğiniz görünüme kavuşmak hayal değil, kısa süre içerisine gerçeğe dönüşmektedir.

Kuaför güzellik ve kişisel bakım hizmetlerimiz alanımızda en kaliteli malzemeler ve en teknolojik ürünler tarafından yapılır. Bu sayede kısa süre içerisinde sizlerin de istediği görünüme kavuşulmuş olunur. Firmamız bu alanda sizlerin talep ve isteklerine çok fazla önem verdiği için en kaliteli hizmet kalitesini yaşamanız için en profesyonel yöntemleri uygulayacaktır.

Her sene saç modası da değişkenlik göstermekte ve yeni yöntemler ortaya çıkmaktadır. Bizler de işimizde profesyonel olabilmek için modayı yakından takip ederek yeni yöntemlere kısa sürede adapte olmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmetler içerisinde profesyonel saç tasarım modellerinden, kalıcı makyaj uygulamalarına kadar çeşitlilik bulunmaktadır. Manikür ve pedikür hizmetlerimizden, sir ağda salonu hizmetlerine kadar geni bir skalada bizlerden güzellik ve saç bakım uygulamalarını alabilirsiniz.

Kalıcı makyaj uygulamalarında bu alanda eğitim almış ekiplerimiz çalışmaktadır. Profesyonel nişan başı yapımı, gelin başı yapımı tasarımlarımız ile özel günlerinizi hayallerinizde gibi süslüyoruz.

Saç boncuk kaynak uygulamalarımızı en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Sizler de bizlerden profesyonel saç tasarımı ve güzellik hizmetlerini almak isterseniz iletişim bilgilerimiz üzerinden hemen iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR