• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Masör Eyüp Özev

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eyüp Özev

İnsan vücudu gerek yaşı küçük olsun gerek ise büyük olsun kaslardan oluştuğu için zaman içerisinde sıkışmalar meydana gelerek kasılan ve bu durum neticesinde birçok ağrının tetiklendiği bir yapıya sahiptir. Kasların kasılması ile oluşan ağrılar ise bu ağrılar rahatlatılıncaya kadar hiçbir şekilde kendiliğinden yok olma özelliğine sahip olmayan bir yapıdadır. Bu sebep ile insanlara oldukça rahatsız edici bir deneyim yaşatabilme özelliğine sahiptirler.

Uygulamalı tıbbın gelişmesi ile birlikte insanlarda oluşan bu kas kasılmalarından ötürü olan rahatsızlıkların giderilebilmesi adına masaj ismi verilen uygulamalar geliştirilmiştir. İnsan anatomisi göz önünde bulundurularak kas sıkışmalarının olabileceği noktalar masaj yöntemlerinde belirlenmekte ve bu yöntemlere uygulanan özel teknikler ile sıkışmaların giderilmesi sağlanmaktadır.

Ankara hamam sauna ve masaj salonu olarak sunmakta olduğumuz hizmet sayesinde insanların vücutlarındaki kasılmış bölgelerin ivedi bir şekilde tespitini sağlamakta ve gerekli olan tüm tedavi yöntemlerini masaj şekilleri ile uygulamaktayız. Gerçekleştirmekte olduğumuz masaj prosedürlerimiz sayesinde müşterilerimizin kas kasılmalarını kolaylıkla tedavi edebilmekte ve vücutlarındaki ağrıların ortadan kalıcı bir şekilde kaldırılmasını sağlayabilmekteyiz.

Masaj uygulaması gerçekleştirmekte olduğumuz müşterilerimiz yalnızca yetişkin ve yaşlı bireyler arasında yer almamaktadır. Aldığımız özel eğitim ve sertifikalar sayesinde çocuk ve bebek bireyler için de gerekli masaj uygulamalarını gerçekleştirebilmekteyiz. Bu sayede bebeklerin de huysuzlanma ya da sürekli ağrı gibi şikayetlerinin giderilebilmesi, çocuklarda da oluşabilecek her türlü kas sıkışmalarının önüne geçilebilmesi sağlanmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR