• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Masör Hamit Fırat - Ahmet Fırat

Adres :

Basri Mahhalesi No: 18 Polatlı Ankara Ankara » Polatlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamit Fırat - Ahmet Fırat

E-Posta Adresi :

trk0438@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 225 23 95

Whatsapp 2:

0 (542) 225 23 95

Whatsapp 3:

0 (532) 782 69 33

Sağlıklı bir yaşama sahip olmak her insana kendisini iyi hissettirecek en önemli unsurlardan biridir. Ancak günlük hayatımızda birçok etkene bağlı olarak ortaya çıkan sağlık sorunları bizlerin yaşam kalitesini önemli düzeylerde etkileyebiliyor. Günümüzde sağlık alanında tıbbi nitelikler çerçevesinde sunulan başarılı hizmetler insanların yaşadıkları sorunlardan kurtulmalarına oldukça yardımcı oluyor. Bizler de sağlık sektöründe hizmet veren Ankara Masör Hamit Fırat masaj salonu olarak rahatsızlık veren birçok sağlık sorununda insanlara yardımcı olmaya çalışmaktayız. Sağlık hizmetleri alanında kendisini en iyi şekilde yetiştirmiş olan uzman ekibimiz birbirinden farklı sorunlara yönelik faydalı teknikler uygulamaktadır. Uzun yıllardan beridir sağlık alanında başarıyla uygulanan masaj çalışmalarını uzman ekibimiz en etkili şekilde yerine getirmektedir. Bu harika teknikle kas ağrıları, boyun fıtığı, sinir sıkışmaları ya da bel fıtığı gibi sorunlara karşı etkili çözümler üretebilmek mümkündür. Ancak tüm bu çalışmaların konusunda bilgili kişiler tarafından uygulanması oldukça önemlidir.

İnsan sağlığına değer vermek ve sağlık sorunları konusunda insanların memnuniyetini sağlamak çalışmalarımızın en temel noktalarından birini oluşturmaktadır. Tıp alanında kabul görmüş tekniklerin en doğru biçimlerde uygulamaya çalışarak sorun yaşayan birçok insan yardımcı olmaya çalışmaktayız. Yaptığımız çalışmalarla her geçen gün kendimize yeni tecrübe deneyimler katmaktayız.

Sağlık prensiplerine uygun hareket ederek hizmetlerimiz kapsamında daha fazla insana yardımcı olabilmek gayretindeyiz. İnsanlara sağlayacağımız faydalarla ayrıca ülkemiz genelinde de daha güçlü bir marka haline gelmek amacını taşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR