• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Matmazel Bayan Kuaförü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Özcan

Manisa kuaför sektörünün lider isimleri arasında yer alan bir firma olarak kalite, güven ve olmazsa olmazımız müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş olduğumuz hizmetlerimizi günden güne daha da geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Zira sektör gereği her geçen gün bir yenisinin ön plana çıktığı kuaför uygulamaları, bu kapsamda güncel takibi dolayısıyla da yenilikçiliği gerekli kılmaktadır.

Nişan, düğün gibi özel anlarınıza yakışır en özel saçların sahibi olabilmeniz için tüm profesyonelliğimizle yanınızda olurken yaptığımız makyajlarla kendinizi tanıyamayacağınızın garantisini siz değerli müşterilerimize verebiliriz. İçerisinde yer aldığımız sektörde oldukça iddialıyız. Zira iddiamız profesyonelliğimizden gelmektedir. Sektörün lider isimlerinden biri olmak ise çok çalışmayı gerekli kılmaktadır. İşte bizler tüm bunların farkında olmakta, siz değerli müşterilerimize en iyisini sunabilmek adına her geçen gün daha çok çalışmaktayız.

Hizmet içeriğimizde aklınıza gelebilecek her tür modele, beraberinde ise röfle, manikür, perma, ağda gibi uygulamalara yer vermekteyiz. Kısacası her tür boya, bakım vb. uygulamalarla ihtiyaçlarınıza yanıt olmaktayız.

Görselliğe olduğu kadar hijyene de gerekli özeni gösteren bir firma olarak önceliğimiz sağlığınızdır. Kalite standartları ise asla ödün vermeyeceğimiz temel prensiplerimiz arasında yerini almaktadır. Bu doğrultuda hareket eden firmamız, güncel makyajlar ve saç trendleri ile siz değerli müşterilerinin yanında yer alırken etrafınıza tam anlamı ile ışık saçabilmeniz ve en değerli aksesuarınız olan saçlarınızı en doğru şekilde kullanabilmeniz için elinden geleni yapmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR