• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mavi Akya Sk Özel Yüzme Dersleri

Adres :

Küçükbakkalköy İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selva Kavuncu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 353 31 03

Mavi Akya Sk Özel Yüzme Dersleri isimli firmamız, spor sektöründe hizmetlerini sunan birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Spor yapmak kuvvet kazandıran, kilo kontrolü sağlayan, stres seviyesini en aza indirgeyen bir aktivitedir. Spor denildiğinde akla ilk gelen aktivitelerden biri ise yüzmektir. Su içinde hareket etmek çok zor olduğu için, daha fazla enerji harcatan bu spor, tüm kaslarımızın güçlenmesine ve şekillenmesine yardımcı olmaktadır.

Biz, bu alanda uzun yıllardır hizmet veren bir firma olarak, siz değerli müşterilerimiz için yüzme dersleri veriyor, tüm tekniklerle detaylı bir program ile yüzmenizi geliştiriyoruz. Birçok kas grubunu aktif bir şekilde çalıştıran bu sporu öğrenmek için bizi tercih ettiğinizde hem çok keyif alacak, hem de hızlı yüzebileceksiniz.

Alanında uzman eğitmenlerimiz eşliğinde verdiğimiz derslerin sonunda, başarı belgesi alabileceksiniz. Uygun fiyat politikamız, tecrübe sahibi eğitmenlerimiz, güler yüzlü ekibimizle sizlere hizmet sunmaktayız. Siz de hizmetlerimizden faydalanmak için güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.

İstanbul spor sektöründe hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sizlerin talepleri doğrultusunda hareket ediyor, beklentilerinizi tümüyle karşılamak için özveriyle çalışıyoruz. Sizler de rahatça kendinizi suya bırakabilmek, yüzmenizi geliştirmek ya da sıfırdan yüzmeyi öğrenmek, yüzme teknikleriyle profesyonel yüzebilmek için bizleri tercih edebilirsiniz. Minimum zamanda maksimum kuvvet üretebilmek için sizleri bu eğlenceli deneyime davet ediyoruz. Hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR