• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mavi Düş Çocuk Kulübü Etüt Merkezi

Adres :

Adalet Mahallesi 10104 Sokak No: 1 (merkezefendi/ Denizli) Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Funda Gürsoy

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 989 54 20

Mavi Düş Çocuk Kulübü Etüt Merkezi olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesiyiz. Eğitimli ve alanında uzman çalışanlarımız ile kaliteli eğitimler vermekteyiz. Güvenilir çalışanlarımızla hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Memnuniyet duyacağınızı, verdiğimiz kaliteli hizmetlerimizden geldiğine inanıyoruz. İyi bir gelecek için yeni nesillerin yetişmesinde eğitimcilerimizde katkı sağlıyor. Özveriyle çalışan eğitimcilerimiz, işlerinde en kalitelisini sunuyor. Değerli velilerimizin ve öğrencilerimizin sevgilerini kazanmamızın samimiyetimizden geldiğine inanıyoruz. Samimi ortamlarda sevgi her zaman yeşerir.

Denizli eğitim sektöründe bir çocuk kulübü olarak, okul derslerinde de başarılı olmaları için genel eğitimleri veriyoruz. Özel etüt merkezlerimizde daha sağlam ve eğlenceli bir tarzda eğitimler veriyoruz. Böylelikle öğrencilerimizi sıkmadan daha verimli eğitimler vermiş oluyoruz. Tüm bu eğitimlerimiz müfredata uygun bir şekilde ilerlediği için okul eğitimlerinde daha kolaylık sağlıyor. Eğlenceli İngilizce dil eğitimimiz ile ikinci bir dil öğrenmelerini sağlıyoruz. Çocuklar yetişkinlere oranla daha kolay dil öğrenirler. Bu İngilizce eğitimlerimiz, çocuklarınızın iyi bir dil öğrenmesi ile ileride daha yetkin konumlarda olmalarına zemin hazırlar.

Akıllı zekâ oyunları ile beyin jimnastiklerinin çalışmasının sağlıyoruz. Bunlar çocuklarınızın düşüncelerinde daha keskin ve doğrucu yollar bulmalarını sağlar. Robotik kodlamalar ile teknolojiyi yakın ama sağlıklı kullanmalarını sağlıyoruz. Deney uygulamalarımız ile teoride kalmasını istemediğimiz birçok basit deneysel uygulamaları, pratikle kolayca anlamalarını sağlayan hizmetler sunuyoruz. Sosyal ve sportif etkinliklerle hem enerjilerini atmalarını sağlıyor hem de sosyalleşmeler ile özgüven kazanmalarını sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR