• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mavi Yengeç Et Ve Balık Restaurant

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nedayi Orhan

Firmamız; Muğla restoran sektöründe canlı müzik eşliğinde siz değerli müşterilerimize hizmet sunan eşsiz bir mekandır. Mekanımızda ekşiliği köy tavuğu ve bıldırcın menülerimizin yanında her türlü ızgara ya da tava balık çeşitliliğimiz ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz. Restoranımız aynı zamanda canlı müzik eşliğinde hizmet sunmaktadır. Dolayısıyla özel günleriniz için dünya standartlarındaki mutfağımız ile hizmet vermekteyiz. Menülerimiz, damak lezzetinize uygun olarak her zaman birinci sınıf malzeme ile hazırlanmaktadır.

Restoranımıza adım attığınız andan itibaren huzurlu ve keyifli bir atmosfer ile karşılaşacaksınız. Bu huzurlu ve keyifli atmosferimizde sevdikleriniz ile birlikte unutulmayacak anlar yaşayacaksınız. Yaz aylarında açık mekanımız, kış aylarında iç mekanımız ile kendinizi evinizin sıcak ve samimi ortamında hissedeceksiniz. Restoranımızın tüm ortamı siz değerli müşterilerimizin rahatını ve konforunu sağlayacak bir şekilde dizayn edilmiştir.

Restoran olarak tüm balık çeşitlerimizin hazırlanmasından müşterilerimize sunumuna kadar bütün gıda güvenliği standartlarına uyulmaktadır. Şeflerimiz deniz ürünleri ve pişirilmeleri konusunda alanında uzmandır. Çalışma personelimiz aldıkları eğitimler ile müşteri memnuniyeti ilkesi gereğince üzerine düşen tüm sorumlulukları eksiksiz bir şekilde yerine getirmeye her zaman hazırdır. Fiyatlarımız rakiplerimiz ile kıyaslandığında oldukça makuldür.

Restoran olarak hedefimiz mükemmellik anlayışımızdan ödün vermeden Türk mutfağının en seçkin balık türlerini misafirlerimize keyifli bir atmosfer eşliğinde sunmaktır. Bu hedefimiz ekseninde sağlık ve kalite standartlarımızdan asla taviz vermeden hizmet sunmaya devam etmekte kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR