• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mb Elektrik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Burak Uyumaz

  • firma fb
  • firma tw

Elektrik bulunan en büyük icatlardan birisidir. Günümüz teknolojisinin bu kadar hızlı gelişmesinde ve gelişmeye devam etmesinde en temel kaynağını elektrik oluşturmaktadır. Elektrik olmadan hiçbir teknolojik cihaz çalışmaz. Elektrik hayatımızı kolaylaştıran bütün teknolojilerin temelinde vardır. MB Elektrik olarak bizler sizlere bu elektriğin ulaşması için gerekli olan tesisat kurulum, bakım ve onarım işlemleri konusunda hizmet sağlamaktayız.

MB Elektrik Eskişehir ilinin Odunpazarı ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Eskişehir elektronik sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlerin evlerinizin, işyerlerinizin elektrik tesisat kurulumunu, bakım ve onarımını aydınlatma sistemlerini ve diğer elektronik işlemleri konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerimizde kaliteli, sağlam, dayanıklı ve uygun fiyatlı ürünleri kullanmaktayız. Bu hizmetlerimizi alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de elektrik tesisat, bakım, onarım konusunda kaliteli hizmet veren bir kuruma ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. MB Elektrik iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek hizmet talep edebilirsiniz. MB Elektrik ailesi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR