• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mb Yapı Tasarım Alüminyum Korkuluk Sistemleri

Adres :

İstasyon Mahallesi İstasyon Caddesi Ferdi Apt. No: 147 / A Akşehir Konya Konya » Akşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Bayam

E-Posta Adresi :

mustafabayam42001@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 370 68 67

Whatsapp 2:

0 (542) 270 68 67

Whatsapp 3:

0 (542) 370 68 67

Whatsapp 4:

0 (542) 270 68 67

Mb Yapı Tasarım Alüminyum Korkuluk Sistemleri cam balkon, küpeşte, montaj ve alüminyum doğrama olarak Konya Akşehir de hizmet vermekteyiz.

Mb Yapı Tasarım Alüminyum Korkuluk Sistemleri firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.
Mb Yapı Tasarım Alüminyum Korkuluk Sistemleri firması olarak misyonumuz, çalıştığımız alanda en iyi hizmeti sunmak ve dekorasyon sektöründe öncü bir firma olmak. Bunu yaparken ise, ahlaki ve etik değerleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalitemizden ödün vermeden satışlarımızı canlandırmak, sektörü canlandırmak, geliştirme politikalarımızı sürdürmek ve sürekli olarak örnek bir kuruluş olarak adımızın anılmasını sağlamaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR