• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mbt Fıstık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Baki Türkmen

reklam logosu
  • firma instagram

MBT Fıstık işletmesi olarak bizler de www.birmilyonnokta.com sitesinin üyesiyiz. Damarları genişleterek kanın vücutta daha rahat dolaşmasını sağlayan Antep fıstığı, kolesterol seviyesini düşürür ve aynı zamanda kalp sağlığını korur.

İnsan vücuduna daha sıralanabilecek pek çok faydaya sahip olan Antep fıstığı başta olmak üzere yer fıstığı, ceviz, badem gibi çeşitleri sizler ile buluşturabilmek için Gaziantep alışveriş sektörü içerisinde yerimizi aldık. Tamamen doğal ve taptaze ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimize layık olan ürünlerimizi güler yüzlü, işini severek ve titizlik içerisinde yapan en önemlisi de her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde hizmet veren çalışma ekibimiz ile buluşturuyoruz.

Gaziantep’in Nizip ilçesinde bulunan işletmemiz aynı zamanda sizlere doğal zeytinyağı satışını da sunmaktadır. Her zaman % 100 müşteri memnuniyeti düşüncesi ile hareket eden işletmemiz bu hizmetin karşılığında siz değerli müşterilerimizin güven duygusuna sahip oldu. Bu güven duygusunu kaybetmemek daha da perçinlemek için işimizi aynı düşünce içerisinde, büyük bir titizlik ile çalışmaktayız.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile yer verilmeyen işletmemizde her bir alanımızı sizler için özenle temizliyoruz. Bu alanlarımızda ve tüm ürünlerimizi saklama koşullarına uygun bir şekilde muhafaza ediyor, en taze şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Kaliteli ve güvenilir işletmeden bu ürünleri temin etmek isteyen siz değerli müşterilerimizi işletmemizde ağırlamaktan dolayı son derece mutlu olacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR