• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mc Auto Life

Adres :

Adnan Kahveci Mah. Kışla Cad. No: 21 ( Yaşam Vadi Karşısı ) İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cengiz Sevinç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cengizsevinc881@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 614 16 55

Arabalar adeta hayatımızın kalbinde yer almaktadır. Bir yerden başka bir yere gitmenin dışında rahat bir yolculuğunda olmazsa olmazıdır. Çevresel faktörlerden ve çeşitli faktörlere bağlı olarak kirlenmektedir. Tam bu noktada ise Mc Auto Life olarak biz devreye girmekteyiz.

Aracınızın hem iç hem de dış temizliği çok detaylı ve titiz bir şekilde yapılmaktadır. Çünkü sağlığa eş değer olan başka bir hazine yoktur. Bizlerde sizlerin dilediğiniz şekilde aracınızı kullanırken sağlığınızı koruyabilmeniz için hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimizin içerisinde detaylı temizliğin içerisinde oto far parlatma ve araç motor yıkamada yapılmaktadır. Kirler yalnızca gözle görülen yerlerde olmaz. Özellikle de motor gibi aracın çalışmasını sağlayan ana parçasının temizlenmesi arızalanma olasılığını düşürür ve aracın ömrünü de uzatır. Alanında uzman ekibimiz çok dikkatli bir şekilde yapmaktadır. Böylelikle motor ve diğer sistemlerde herhangi bir sorun oluşmamaktadır. Bu konuda içiniz rahat olsun.

Oto kuaför hizmetimizin yanında oto seramik kaplama ile oto cam film uygulaması da yapmaktayız. Sizlerde aracınızın hayalindeki gibi görünmesini istiyorsanız firmamız doğru adrestir.

Son zamanlarda temiz ve dezenfeksiyon çok daha önemli bir noktaya gelmiştir. Gözle görülmeyen küçük varlıklar pek çok hastalığa neden olabilmektedir. Mc Auto Life olarak araç dezenfekte hizmeti sunmaktayız. Böylelikle çok daha güvenli bir şekilde aracınızı kullanabilirsiniz.

İstanbul otomotiv sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmetin konumunda yer alan firmamız sizler için çalışmaktadır ve her zaman çalışmaya devam edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR