• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mechanic Servis Araç Tamir Bakım Onarım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Caner Üstün

Mechanic Servis Araç Tamir Bakım Onarım; Alfa Romeo, Audi, Volkswagen, BMW, Mercedes, Skoda, Peugeot, Citroen, Honda, Toyota, Renault, Opel, Seat, Nissan ve daha onlarca otomobil marka ve modellerinin tamirat işleri ve yedek parça hizmetleri konusunda sizlere hizmet veriyor. İstanbul Sancaktepe’de bulunan firmamız, otomobil tamiratı ve otomobil yedek parça alım ve satım işlemleriniz konusunda sizlere yardımcı oluyor. Uygun fiyatlı otomobil tamiri ve aracınıza özel tamir bakım merkezi ile rakip firmalar arasından öne çıkan servisimiz; sektöründe ve oto servis alanında lider ve öncü firma olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Oto servisi, yedek parça satışı, otomobil tamiri ve araç bakımı gibi hizmetler veren firmamız, kaliteyi cazip fiyatlara sağlayarak müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor. Deneyimli ve alanında uzman ustalar ve güvenilir satış elemanlarımızla, büyük bir hassaslık ve titizlikle ürünlerimizi ve teknik hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Sizlerin yorumları ışığından kendimizi yeniliyor ve kendimizi daha yüksek hizmet standartlarına çıkarmaya çalışıyoruz. Sizlerden aldığımız güçle her geçen gün daha da büyüyor ve hizmet kalitemizi yüksek seviyelere çıkarıyoruz.

Genç ve dinamik çalışan kadromuz ve tecrübeli teknik ekibimizle tek arzumuz, sizlere en güzel şekilde hizmet verebilmektir. Bu hizmetleri de yüksek kalite standartları çerçevesinde en uygun fiyata ve en güvenilir biçimde yapmayı kendine ilke edinmiş firmamız, İstanbul Sancaktepe Oto Servis şubemiz ile siz kıymetli otomobil sahiplerinin ve otomobil severlerin hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR