• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Medet Chef

Sektör :

Yetkili Kişi :

Medet Günsevinc

Medet Chef olarak İstanbul Şile’de hizmet vermekte olan işletmemiz, benzersiz lezzetleri ve eşsiz tarifleriyle alanında fark yaratıyor. Yılların deneyimi ve profesyonelliğini yenilikçi uygulamalarla birleştiriyoruz. Şile restaurant sektöründe bölgenin öncü ve örnek işletmelerinden birisi olmaya devam ediyoruz.

Firmamız kalite, hijyen, uygun fiyat ve benzersiz lezzetlerle öne çıkıyor. Kurucu değerlerimiz olan öncüllerimiz sayesinde müşterilerimize her zaman en iyiyi, en güzeli takdim ediyoruz. Ürünlerimizin malzeme seçiminden servisine kadar her ayrıntısını özenle takip ediyor, en kaliteli ve en taze malzemeleri mutfağımızla buluşturuyoruz. Birinci sınıf malzemelerimiz alanında uzman ustalarımızla birleşerek benzersiz lezzetler ortaya çıkıyor. Misafirlerimiz en lezzetli menülerle karşılaşıyor.

İşletme olarak insan sağlığını her şeyin üzerinde tutuyoruz. Bunun için hijyen kurallarına tavizsiz uyuyor, ürünlerimizi en doğal halleriyle seçip hijyenik koşullarda muhafazasını yapıp hijyenik ortamlarda hazırlayıp aynı şartlarda masalarla buluşturuyoruz. Misafirlerimize nezih bir mekânda tertemiz menülerle keyif yapma ayrıcalığı sunuyoruz.

Izgara mangal keyfi, et yemekleri restaurantı, kebap salonu, kumru salonu ve daha onlarca farklı hizmeti mekanımızda bulabilirsiniz. Etin en güzel ve en lezzetli halini sizlere sunuyoruz. Ailecek yemek yiyebileceğiniz bir yer arıyorsanız, en iyi kebap restaurantı nerede diye merak ediyorsanız sizleri ve sevdiklerinizi salonumuzda ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Tadacağınız lezzetlerden ve alacağınız hizmetten memnun kalacağınızın garantisi veriyoruz. Nezih, temiz, modern bir mekânda benzersiz lezzetleri tatmaya sizleri bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR