• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mehmet Oto Elektrik

firma adresi

Adres :

Altıntaş Mahallesi Zeren Sanayi Sitesi D Blok No : 5 İzmir » Urla
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Karabulut
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (541) 528 60 87

reklam logosu
  • firma instagram

Mehmet Oto Elektrik işletmesi olarak siz müşterilerimize İzmir ili Urla ilçesinde her zaman sağlam, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmakta ve bu hizmet sayesinde siz müşterilerimizin takdirlerini ve memnuniyetlerini elde etmekteyiz. İşletme olarak araçlarınızın elektrik aksamları konusunda sizlere sorunsuz bir hizmet sunmaktayız. Araçlarınızın elektik aksamları çok önemli bir konumda yer almaktadır. Sinyaller, lambalar, göstergeler, teyp gibi akşamların hepsi elektrik ile ilgili olmaktadır. Biz işletme olarak bünyemizde çalıştırdığımız elemanların her zaman profesyonel ve çok deneyimli kişilerden oluşması için çok büyük çaba sarf etmekteyiz. Bu sebepten dolayı bu elemanları işe alırken elektrik konusunda birçok sınavdan geçirmekte ve tecrübelerinden emin olduktan sonra işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz.

İşletme olarak bünyemizde kullandığımız teknolojik cihazlar sayesinde araçlarınızın arızalarını direkt olarak bulabilmekte ve çok hızlı bir şekilde onarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca bu onarımlar esnasında kullandığımız tüm malzemeler en kaliteli olacak şekilde temin edilmekte ve sunduğumuz hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında yer almaktadır. Sunduğumuz hizmetlerin tamamı garantimiz altında yer almakta ve belli süreler içerisinde yaşanacak tüm sorunlar işletmemiz tarafından ücretsiz bir şekilde karşılanmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin karşılığında her zaman piyasa şartlarının çok altında fiyatlar sunmaktayız.

Sizlerin de araçlarınız için bu şekilde bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer İzmir oto elektrik sektöründe hizmet veren işletmemize gelmeniz sizler için her zaman yeterli olacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR