• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meka Teknik ve Petek Temizleme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Tekbaş -kadir Özdemir

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan Meka Teknik ve Petek Temizleme firması olarak bizler farklı yöntemlerle petek temizleme işlemlerini sürdürerek sizlerin ihtiyacı olan hizmetleri en nitelikli haliyle sizlere sunuyoruz. Makine yardımıyla gerçekleştirdiğimiz petek temizleme işlemleri ile sizlere sorunsuz bir şekilde çevreye zarar vermeden en temiz haliyle petek temizleme hizmetini de sunabiliyoruz. Kombi bakımı konusunda da hizmet alabileceğiniz firmamızda mobil ekiplerimiz sayesinde bizlere ulaşmanızdan çok kısa bir süre sonra sizler için en nitelikli hizmetleri sunabiliyoruz.

Şahinbey başta olmak üzere Gaziantep’teki diğer ilçelere de hizmet veren Meka Teknik ve Petek Temizleme olarak bizler hizmet ağını her geçen gün daha da geliştiren bir firma olarak emin adımlarla yoluna devam ederek sizlerin ihtiyaçlarını karşılamayı sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyetine her şeyden daha fazla önem veren bir merkez olarak her biri sektör içinde uzun yıllardan beri çalışan birbirinden deneyimli teknik servis elemanlarımızla sizleri memnun edecek petek temizleme faaliyetlerini de ortaya koyabiliyoruz.

Petek temizliğinin petek temizliği yaptıran kişiler tarafından en çok çekinilen taraflarından olunan eve ya da peteğin bulunduğu bölgelere zarar verilmesi, peteğin yerinden oynatılması gibi durumlarına karşı profesyonel şekilde hizmet veriyoruz. Bunu yaparken söz konusu noktaları sorunsuz bir şekilde yerine getiren Gaziantep teknik servis sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak radyatör bakımlarının yapılmasını da sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR