• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mekan Cafe Fast Food

Adres :

Yeltepe Cad. No: 38/1 Kepez/çanakkale Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burcu Sevdik - Hasan Sevdik

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 667 82 66

Whatsapp 2:

0 (537) 615 71 33

Günlük hayatta fast food yiyecekler de hayatımızın bir parçası olmuş ve tercih edilen bir yemek türü haline gelmiştir. Bu yiyeceklerin çok lezzetli olması ve kolay servisi popülerliğini daha çok arttırmıştır. Fakat fast food yemeklerin hazırlanması için, kaliteli ve temiz yöntemler ve mekân gerekmektedir. Mekan Cafe Fast Food olarak, sizler en iyi fast food yemeklerini hazırlıyoruz. Çiğköfte, ızgara, hamburger, waffle vb. birçok yiyeceği özenle hazırlıyor ve sizlere temin ediyoruz.

Ürünlerimizin her aşamasında hijyene dikkat ediyor ve bilindik, güvenilir malzemeler ile yemeklerimizi hazırlıyoruz. Alanında usta şeflerimizin hazırladığı lezzetli yemeklerimizi, deneyimli personelimiz ile birlikte sizlere sunuyor ve lezzetli bir yemek deneyiminin garantisini veriyoruz.

Çanakkale fast food sektöründe, müşterilerimizden gördüğümüz yoğun ilgiyle birlikte sizlerin memnuniyetini sağlamak için daha çok çalışıyoruz. Sizleri işletmemizde en iyi şekilde ağırlıyor ve isteklerinize göre yemeklerinizi hazırlıyoruz. Mutfağımızda, sizlere en kaliteli, en sağlıklı ve en lezzetli yemeklerimizi hazırlıyor ve ekonomik fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Toplu siparişlerinizi alıyor, en kısa zamanda hazırlıyor ve personelimizle birlikte en hızlı şekilde size ulaştırıyoruz.

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte lezzetli bir yemek deneyimi için size garanti sunuyoruz. Siz de hizmetlerimizden haberdar olmak istiyorsanız bizi Facebook ve Instagram sayfalarımızdan takip edebilirsiniz. Sipariş ve iletişim için numaralarımızdan bize ulaşabilir veya e posta adresimizden mail gönderebilirsiniz. En lezzetli yemeklerimiz için sizleri işletmemize davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR