• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mekke Medine Pazarı

Adres :

Ortabayır Mahallesi Mescit Sokak 19/b3 Kağıthane İstanbul İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Erten

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ertemmekkemedinepazari@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 924 97 71

Whatsapp 2:

0 (530) 924 97 71
Mekke Medine Pazarı

Hac Ve Umre Malzemeleri sektörü için söylenilecek sözlerin başında şüphesiz bu sektörün neredeyse tamamen müşteri odaklı bir sektör olduğundan bahsetmek gelmektedir. Müşteri yok ise bu sektörde hizmet ya da üretim yapmak neredeyse imkansız bir hale gelecektir. Bu sebep ile Hac Ve Umre Malzemelerisektöründe başarılı olmak isteyen firmaların kesinlikle müşteri odaklı çalışmalarda bulunmaları ve bu çalışmaları tüm çalışma hayatları boyunca sürdürmeleri gerektiğinden bahsedilebilir.

İhtiyaçların karşılanması ve müşteri memnuniyetinin en iyi şekilde karşılanmasını sağlamak üzere vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde bugüne kadar her gün daha fazla müşteriye hitap eden bir firma olmayı başarmış durumdayız. Müşterilerimizden aldığımız geri dönütler sayesinde de bunun ne kadar yüksek yüzdelerle gerçekleştiğini net bir şekilde görebiliyoruz.

Devamlı olarak kendini yenileyen, teknolojik gelişmelerle birlikte donanımlarını daha iyi hale getiren bir firma olarak Hac Ve Umre Malzemeleri sektöründe örnek bir firma olma özelliğini de taşıyoruz. Deneyimli ekibimiz içerisinde bu yenilikleri takip etme ve bunlara uyum sağlama konusunda oluşturduğumuz özel birimler sayesinde hiçbir zorluk çekmeden kolaylıkla sektöründe önde gelen yeniliklerinin ortaya konduğu bir firma olmayı başarıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR