• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meliha Arslanoglu Yufka Gözleme Tarhana Mantı

Adres :

Sakarya Hendek Sarıdede Mah 3207 Sok No 10/1 Sakarya » Hendek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meliha Arslanoglu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 526 33 50

Yalnız yaşayanlar, kalabalık aileler ya da misafirlerini eşsiz lezzetlerle ağırlamak isteyenler için, damak tadına hitap eden ev yapımı lezzetli ürünlerle Hendek halkına hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz tüm ürünlerde malzeme kalitesi ve hijyenden taviz vermeden en iyi lezzeti yakalamayı hedefliyor ve müşterilerimizi sağlıklı gıdalarla buluşturmayı amaçlıyoruz.

Evde hazırlanması zahmetli olduğu için birçok kişinin yapmayı tercih etmediği ürünleri üreterek iyi yemeğe kolayca ulaşmak isteyenlerin işini kolaylaştırıyoruz. Sakarya ev yemeği denildiğinde akla ilk gelen ürünlerden biri olan silorinin yanı sıra ülkemizin hemen her yöresinde sevilerek tüketilen yufka ve gözleme çeşitlerini de siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Kendinizi şımartacağınız bir öğün olarak tercih ettiğiniz mantı için lezzeti sınırlı ve kalitesinden emin olamadığınız fabrikasyon ürünler yerine anne eli lezzetinde ev yapımı mantı üretiyor, kendiniz ya da misafirleriniz için hazırlayacağınız börek çeşitlerine el lezzeti katıyoruz. Dilerseniz katlama ve yufka seçeneklerimizi değerlendirerek kendi damak zevkinize uygun ikramları kaliteli malzeme ile hazırlamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Her mevsimin vazgeçilmezi, yemeğe başlamanın sıcacık yolu çorbayı pratik bir şekilde hazırlamak isteyenler için ev yapımı tarhana hazırlıyoruz. Özenle hazırlamış olduğumuz tarhanayı misafirlerinize ikram edebilir ya da hasta olduğunuz bir günde şifa kaynağı olarak kullanabilirsiniz.

Kalabalık bir misafir grubu ağırlamayı planlayanlar ile düğün ve benzeri bir cemiyet organize edenlerin de el lezzetimizden mahrum kalmaması için kalabalık gruplara özel baklava ve gözleme siparişi kabul ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR