• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meliha Atasoy Hair Beauty Studio - Giresun Profesyonel Güzellik Salonu

Adres :

Hacısiyam Mahallesi İnönü Caddesi Ömer Lütfi Bey Apt No: 20/1 Kat: 4 Daire: 7 Giresun » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meliha Atasoy

E-Posta Adresi :

[email protected]

Güzellik ve cilt bakımının güvenilir adresi Meliha Atasoy Hair Beauty Studio birmilyonnokta.com üyesidir. Kapsamlı güzellik ve bakım seçeneklerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizin en güzel ve en bakımlı tırnaklara sahip olması adına manikür, pedikür gibi işlemlerle beraber çeşitli renkler ve desenlerde akrilik tırnak yaptırabilirsiniz. Kalıcı eyeliner, dudak renklendirme gibi kalıcı makyaj seçeneklerimiz de ayrıca mevcuttur.

Çeşitli saç tasarımlarının yanında türban tasarımları da yapmaktayız. Ayrıca gelinlerimize özel ve akılda kalıcı modellerimiz de mevcuttur. Cilt bakımının ne kadar önemli ve gerekli olduğunun bilincinde olarak, siz değerli müşterilerimize büyük bir titizlikle ve hijyenik ortamlarda uygulamak üzere birden fazla bakım seçeneği sunmaktayız. Hydrafacial cilt bakım uygulamamızı tercih ederek cildinizdeki yağlar ve akne oluşumlarından tek seferde kurtulabilirsiniz. Bu işlem aynı zamanda cildinize canlılık ve parlaklıkta katacaktır.

Pürüzsüz bir cildiniz olsun isterken aynı zaman da ağrı çekmekten korkuyorsanız sizlere özel buz lazer epilasyon seçeneğimiz mevcuttur. Bu işlemi yaptıracak olan müşterilerimiz ağrısız, acısız ve çok kısa bir sürede istedikleri vücuda sahip olacaktır. Kalıcı makyajın yanında microblading kaş tasarım işlemimiz de mevcuttur. Dağınık ve düzensiz ayrıca seyrek kaşlarınız varsa microblading işleminden sonra kaşlarınızdan oldukça memnun kalacaksınız.

Giresun güzellik merkezi sektöründe sizlere sunmuş olduğumuz kapsamlı seçeneklerimizle yerimizi daima korumaktayız. Meliha Atasoy Hair Beauty Studio daima hizmetinizdedir.

giresun ipek kirpik uygulaması,giresun ipek kirpik salonu,giresun ipek kirpik işlemleri,giresun ipek kirpik uzmanı,giresun kirpik lifting uygulaması,giresun kirpik lifting işlemleri,giresun kirpik lifting salonu,giresun manikür pedikür salonu,giresun manikür pedikür işlemleri,giresun manikür pedikür merkezi,giresun protez tırnak salonu,giresun protez tırnak uygulaması,giresun protez tırnak işlemleri,giresun protez tırnak merkezi,giresun lazer epilasyon salonu,giresun lazer epilasyon işlemleri,giresun lazer epilasyon uzmanı,giresun lazer epilasyon uygulaması,

giresun merkez ipek kirpik uygulaması,giresun merkez ipek kirpik salonu,giresun merkez ipek kirpik işlemleri,giresun merkez ipek kirpik uzmanı,giresun merkez kirpik lifting uygulaması,giresun merkez kirpik lifting işlemleri,giresun merkez kirpik lifting salonu,giresun merkez manikür pedikür salonu,giresun merkez manikür pedikür işlemleri,giresun merkez manikür pedikür merkezi,giresun merkez protez tırnak salonu,giresun merkez protez tırnak uygulaması,giresun merkez protez tırnak işlemleri,giresun merkez protez tırnak merkezi,giresun merkez lazer epilasyon salonu,giresun merkez lazer epilasyon işlemleri,giresun merkez lazer epilasyon uzmanı,giresun merkez lazer epilasyon uygulaması,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR