• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Melike Özsoy Güzellik Atölyesi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melike Özsoy

Her kadının kendine vakit ayırdığı ve özel hissetmek için bakımının çok önemli olduğunu biliyoruz. Stresli ve yoğun hayatımızın kendimizi dış görünüş olarak kötü etkilemesini istemeyiz tabii ki. Göz alıcı ve dikkat çekici olmak her zaman insanları değerli hissettirir. Biz de Melike Özsoy Güzellik Atölyesi olarak Muğla güzellik merkezi sektörü içinde daima müşterilerimiz tarafından güzellik denilince ilk akla gelen adres olmak için hizmetinizdeyiz. Siz hanımlara sunduğumuz birçok farklı bakım ve güzellik hizmeti ile memnuniyetinizi kazanmak için çalışmaktayız.

Bakım ve güzellik ile ilgili firmalara karşı müşteriler tarafından güven duyulması son derece önemlidir. Dış görünüşünüzü emanet ettiğiniz güzellik merkezlerinin sizleri hayal kırıklığına uğratmasının ne denli kötü tecrübeler olabileceğinin bilincindeyiz. Bu yüzden biz firma olarak profesyonel hizmetimiz ile uzun yıllardır yer etmiş olduğumuz bu sektörde hiçbir kadını hayal kırıklığına uğratmadık. Bu vizyonla da hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Her türlü manikür, pedikür ve makyaj konularında profesyonel bir hizmet almak siz kadınların en doğal hakkı... Biz de sizler için özenli ve kaliteli hizmet sunmayı misyon edindik. Her defasında memnuniyetinizin artmasını amaçlayarak sizlerin görüşlerini hep birinci planda tutuyoruz. Dış görünüşünüz ile girdiğiniz her ortamda gözlerin size çevrilmesi bizler için alışmış olduğumuz bir hizmet. Eğer siz de güzelliğinize güzellik katmak istiyorsanız dilediğiniz zaman bize hemen ulaşıp randevu ve bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR