• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Melis Turizm

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

-

  • firma instagram

Melis Turizm olarak İstanbul Gaziosmanpaşa’da faaliyet gösteriyor, uzun yılların deneyimi ve bilgi birikimini her geçen gün daha ileriye taşıyor, kalitenin ve güvenin adresi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. İstanbul turizm sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak uzun yıllardır devam ettiğimiz çalışmalarımızda ilk günden itibaren bölgemizin en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen firması konumuna yükseldik. Başarımızın tesadüf olmadığını da en iyi olduğumuz alanda hep en iyi kalmayı başararak gösterdik. Fakat bizler kendi potansiyelimizin farkında olarak başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini yapabilmek adına aralıksız çabalamayı sürdürüyoruz.

Firma olarak geniş araç filomuz ile farklı ihtiyaçlara aynı anda karşılık verebiliyoruz. Araç kiralama alanında seyahatlerinizde, gezilerinizde, turlarınızda, kişisel VİP araç ihtiyaçlarınızda ve daha pek çok ihtiyacınızda rahatlıkla firmamızla iletişime geçebilir, ihtiyaçlarınızın çözümünü sağlayabilirsiniz. Bizler hizmet verdiğimiz alanda kalitenin, güvenin, müşteri memnuniyetinin ve yenilikçi çözümlerin gerekliliğini biliyor, buna binaen çalışmalarımızı zenginleştiriyoruz. Bu kapsamda tamamı en yeni modellerden oluşan, en konforlu ve özel dizayn araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Müşterilerimizin her birinin ayrıcalıklı olup en iyiyi hak ettiklerini düşünüyor, bu bilinçle ihtiyaçlarını en doğru şekilde, tam zamanında çözüme kavuşturmak için çabalıyoruz. Tur acentesi, tur organizasyonu, şoförlü araç kiralama, havalimanı taşımacılık, özel araç kiralama ve çok daha fazlasını en uygun fiyatlarla, sürekli kendimizi geliştirerek sürdürüyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR