• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Melodi Kokoreç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şafak Örtekin

Küçükbaş ve büyükbaş hayvanların bağırsaklarının belli oranlarda karıştırılması ve pek çok baharat karışımıyla lezzetlendirilmesi sonucunda kokoreç oluşmaktadır. Kültürümüzde önemli bir paya sahip olan kokorecin ise üst düzey temizlik ve titizlik kurallarıyla pişirilmesi ve müşterilerine sunulması gerekmektedir.

Melodi Kokoreç olarak, hizmet verdiğimiz bu sektörde gerek titizliğimiz gerek üst düzey lezzetli kokoreç servislerimiz ile İzmir kokoreç hizmeti veren pek çok firmaya karşın geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermekteyiz. İşin mutfağından başlayarak, yıllardır edindiğimiz tecrübelerimizin yanı sıra bilgi ve birikimlerimiz ile de müşterilerimizin daha kaliteli bir hizmetle buluşması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Hizmet vermeye başladığımız günden beri “Kaliteli hizmet, kaliteli ürün” olarak belirlediğimiz misyonumuzu gerçekleştirmek için ilgili mevzuatlar ve kalite standartları çerçevesinde, hem temizlik hem de hijyen kurallarını gerçekleştirmekteyiz. Her zaman güvenilir bir firma olmak için çalışmalarımıza devam ederek, güler yüzlü ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla da üst düzey kalitede bir hizmeti müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Firmamız ürünlerin üretim aşamasından müşteriye sunum aşamasına kadar üretimin her aşamasında çok büyük dikkatle gerçekleştirdiğimiz kalite kontrolleriyle hem müşterilerin sağlıklarını korurken hem de müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya devam etmekteyiz.

Uygun fiyatlı hizmet anlayışımızla da birlikte gerek lezzeti gerek kokusu gerekse de görüntüsü ile kalitenin adresi olan Melodi Kokoreç olarak, kazandığımız güveni korumak ve bu güveni daha geniş kitlelere yansıtmak amacıyla sıkı bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR