• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Melodim Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Subaşı

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Evlerimizi paylaştığımız küçük dostlarımıza sağlıklı ve kaliteli bir hayat sunmak için faaliyet gösteren Melodim Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi, ülkemizin kurumsal işletmelerini bir araya getiren ticari platformu birmilyonnokta.com üyelerinden biri olarak Eskişehir evcil hayvan sektöründe hizmet vermektedir. Başta kedi ve köpekler olmak üzere, kuş, tavşan ve kaplumbağalar ülkemizde en çok sevilen evcil hayvanlar olarak öne çıkmaktadırlar. Tıpkı biz insanlar gibi zaman zaman hastalanan ve bakıma ihtiyacı olan küçük dostlarımıza çoğu zaman kendimize gösterdiğimizden daha fazla özen göstermekteyiz.

Küçük dostlarımızın genel sağlık durumları sadece onlar için değil, aynı evi paylaştıkları insanlar için de önemlidir. Zira, birçok hastalık ve parazit kedi ve köpeklerden insanlara geçebilmektedir. Bunun engellenmesi için küçük dostlarımızın aralıklarla sağlık kontrollerinden geçmesi, aşılarının yapılması gerekmektedir.

Bunun dışında elbette insanların başına gelebildiği gibi küçük dostlarımızda kazalara karışabilmektedirler. Araç çarpması, sivri cisim batması, yüksekten düşme gibi durumlarda dostlarımızın hızlı bir biçimde cerrahi müdahale görmeleri, sağlıklarını korumaları açısından büyük önem taşımaktadır.

Biz Melodim Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi olarak küçük dostlarımızın kötü günlerinde, onların ve beraber yaşadıkları insanların hayat kalitelerini arttırmak adına hizmet vermekteyiz. Her türlü rahatsızlığa karşı muayene, teşhis, parazit ilaçlaması, acil ve cerrahi müdahale ve aşı uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. Bunların dışında davranış bozukluğundan şüphelendiğiniz her durumda bize danışabilir, kedi ve köpek psikolojisi ile detaylı bilgi alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR