• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meltem Kuaför

Adres :

Tepecik Mahallesi Turgutreis Caddesi Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meltem Soydan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

soydan_meltem@hotmail.com

Muğla Meltem Kuaför, şirin ve modern ilçemiz olan Bodrum’da, kuaför ve güzellik sektöründe siz değerli müşterilerimiz için açılmıştır ve verdiği üstün hizmetiyle de kısa sürede gözde bir yer haline gelmiştir. Kurumsal olma hedefiyle yola çıkan güzellik merkezimiz, bunu yapmış olduğu kaliteli hizmetiyle başarmış ve alanında öncü bir isim haline gelmiştir. Saygılı ve güler yüzlü personeliyle sizlere aile sıcaklığında bir ortam sunan kurumumuz aynı zamanda profesyonel ekibimizle harika işlere imza atmaktadır. Kendinizi güvenli ellere bırakın ve mükemmel sonucu hep beraber görelim. Güzelliği önemseyen, yenilikçi ve tasarımcı çizgimizle sizler için en iyisini yapmayı hedefliyoruz.

Yenilik ve gelişme odaklı çalışan firmamız her türlü teknolojik gelişmeyi yakinen takip etmekte ve bunları sektöründe kullanarak hem kendisi için hem de değerli müşterileri için kolaylıklar sağlamaktadır. Her türlü saç boyama, mezuniyet ve balo saç modelleri yapımı, kaş bıyık alma, porselen makyaj uygulaması, en güzel ombre uygulaması, gelin başı, saçı ve makyajı, örgü modelleri gibi hizmetlerin yapıldığı güzellik merkezimizde müşteri potansiyeli her geçen gün artmıştır.

Bizi tercih eden müşterilerimiz kurumumuzun sunmuş olduğu hizmetleri öve öve bitiremiyorlar. Kalite standartlarının üzerinde hizmet sunuyoruz. Uygun fiyata en iyisini yapıyoruz. Çünkü bizim için etik bazı değerler daha önemlidir. Bunlar maddiyattan daha değerlidir. Müşteriye güven verme, değer verme, onlara karşı saygılı olma ve güler yüzlü olma her şeyin üstündedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR