• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Menderes Yol Yardım ( Tokat Yol Yardım )

Adres :

Yeniyurt Mahallesi Arif Nihat Asya No: 11 Tokat » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hurşit Menderes

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 149 25 60

Poyraz Oto Kiralama ailesi olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Şehir içinde veya şehir dışında seyahat etmek için araç kiralamak istiyorsanız öncelikle nasıl bir araca ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Tokat otomotiv sektöründe uzman ekibimiz bu doğrultuda sizlere en iyi hizmeti sunacaktır. Güvenle araç kiralamak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Firmamızda bulunan farklı araç modelleri arasından ihtiyacınız olan modeli tercih edebilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler öncelikle fiyatlara dikkat ediyor. Araç kiralama fiyatları ise değişiyor. Fiyatlar aracın marka ve modeline bağlı değişiyor. Aynı zamanda aracın ne kadar süreyle kiralandığı da fiyatları etkiliyor. Firmamızda her bütçeye uygun araç bulunuyor. Farklı marka ve modellerde kiralanan araçlar saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak kiralanıyor. İstediğiniz süre araç kiralamak için firmamızı ziyaret etmelisiniz. Burada aradığınız model aracı kolaylıkla bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Araç kiralama hizmeti hem firma için hem de müşteri için oldukça önemlidir. Firmalar müşteriye araç kiralarken güvenilir bir şekilde aracı kiralamak ister. Müşteriler de araç kiraladığı firmayla bir sorun yaşamayacağına, aracı güvenle kiralayacağına emin olmak ister. Bu doğrultuda firmamız iki tarafın da güvenliği için gerekli tüm önlemleri alır. Alınan önlemler sayesinde araç kiralama hizmeti güvenli koşullarda verilir. Merkezde bulunan firmamızı ziyaret ederek araç kiralayabilirsiniz. Aynı zamanda aracınızı satmak veya yeni bir araç almak için de firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Firmamız geniş kapsamlı hizmet sunmaktadır.

BENZER FİRMALAR