• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Menekşe Spor Kulübü

Adres :

Şifa Mahallesi İnönü Caddesi No: 169 Battalgazi Malatya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Menekşe - Mehmet Kuş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 828 28 44

Whatsapp 2:

0 (533) 766 09 00

Malatya spor kulüpleri arasında faaliyet gösteren Menekşe Spor Kulübü aynı zamanda Türkiye’de katılımcı sayısı en yüksek olan dijital işletme veri tabanı birmilyonnokta.com platformunun üyeleri arasında yer almaktadır. Sporun birleştirici gücünü daha geniş kitlelere, özelliklere gençlere ulaştırmak adına hizmet veren kulüp, dövüş ve savunma sporları üzerine faaliyet göstermektedir.

Fiziksel yükün yanında, zihinsel olarak da çok zorlayıcı olan savunma ve dövüş sporları, öğrenmesi de ustalaşması da uzun yıllar ve büyük emekler isteyen uğraşlardır. Diğer sporlar gibi disiplinin asla elden bırakılmaması gerektiği bu sporların en büyük zorluklarından bir tanesi ise öğrenilecek şeylerin asla bitmemesidir.

Ulusal ve uluslararası turnuvalara katılan ve başarılar elde eden birçok sporcunun bulunduğu Menekşe Spor Kulübü, tekvando, boks, kick boks ve jimnastik alanlarında dersler vermektedir. Her yeni turnuvadan yeni tecrübelerle dönen sporcu ve eğitmenler, sürekli daha yetenekli, rakiplerinin hareketlerini daha iyi hissedecek yeni sporcular yetiştirmektedirler. Grup halinde yapılan eğitimlerin yanında isteyenlere özel, birebir derste veren profesyonel sporculardan oluşan eğiticiler, daha hızlı bir gelişim sağlanmasında da yardımcı olmaktadır.

Her sporun olduğu gibi savunma ve dövüş sporlarının da sahip olduğu kuralar ile etik kurallar içerisinde eğitimlerini veren Menekşe Spor Kulübü eğitmenleri, kursiyerlerin yalnızca girdikleri her maçı kazanabilecek yetkin sporcular olmaları için değil, aynı zamanda sosyal hayatta disiplinli, adaletli, kurallara uyan örnek birer birey olmaları için çaba sarf etmektedirler.

Malatya yeşilyurt kick boks salonu, Malatya yeşilyurt en iyi dövüş kulübü, Malatya yeşilyurt en yakın spor kulübü, Malatya yeşilyurt kick boks kursu, Malatya yeşilyurt özel tekvando kursu, Malatya yeşilyurt en iyi kick boks kursu, Malatya yeşilyurt jimnastik kurs fiyatları, Malatya yeşilyurt özel tekvando dersi, Malatya yeşilyurt birebir tekvando dersi, Malatya yeşilyurt kick boks kurs fiyatları, Yeşilyurt kick boks salonu, Yeşilyurt en iyi dövüş kulübü, Yeşilyurt en yakın spor kulübü, Yeşilyurt kick boks kursu, Yeşilyurt özel tekvando kursu, Yeşilyurt en iyi kick boks kursu, Yeşilyurt jimnastik kurs fiyatları, Yeşilyurt özel tekvando dersi, Yeşilyurt birebir tekvando dersi, Yeşilyurt kick boks kurs fiyatları,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR