• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Menemenx Cafe Bistro

Adres :

Eski Kuyumcular Mah. 13006(aşık)sok. No: 10 ( Milli Kuvvetler Cad. Donat Arkası ) Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Okan Menekşe & Serap Menekşe

E-Posta Adresi :

menemenix@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 346 49 31

Fast food ürünlerin başında gelen karışık tostlar, patates kızartması ve pizza gibi pek çok lezzeti bir arada bulunduran yemekler çocuklar başta olmak üzere çoğu kişinin de büyük beğenisini kazanmıştır. MememenX Cafe Bistro olarak hizmet verdiğimiz bu sektör alanında birbirinden lezzetli ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluşturmaya devam etmekteyiz. Fast food ürünlerimizin yanı sıra taze ve sıcak servis ettiğimiz menemenlerimiz sayesinde de Balıkesir fast food hizmeti sunan diğer firmalara karşın sektörümüzde lider konumda yer almaktayız.

Ürünlerimizde kullandığımız malzemelerimizi titizlikle seçerek her malzemeyi kendine uygun soğuk depolama alanlarımızda korumaktayız. Domatesten yumurtaya, sucuktan salama, patatesten peynire tüm kullandığımız malzemelerimizi özenle seçmekteyiz. Böylece müşterilerimize sunduğumuz tüm yemeklerimizin üst düzey kalitede ve her zaman taze olmasını sağlamaktayız.

Ürünlerimizin malzeme seçim aşamasından müşterilerimize servis aşamasına kadar olan tüm aşamalar üzerinde kalite kontrol testleri gerçekleştirerek üst düzey kalitedeki lezzetlerimizi müşterilerimizle buluşturmaktayız. İşin mutfağından başlayarak öğrendiğimiz bilgilerimiz ve uzun yıllardır edindiğimiz tecrübelerimiz sayesinde de müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaya da devam etmekteyiz.

Yüksek kaliteli hizmet anlayışımızın yanı sıra uygun fiyatlı hizmet anlayışımızı da müşterilerimizle buluşturarak, hizmet sunduğumuz müşteri kitlemizi her geçen gün büyütmeye devam etmekteyiz. Sektörde ilk hizmet verdiğimiz andan itibaren misyonumuzu “Üst Düzey Müşteri Memnuniyeti” olarak belirleyip bu bilinçle sürekli kendini geliştiren ve yenileyen kadromuzla birlikte de sektörde ilerlemeye etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR