• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meral Moda Gelinlik Abiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meral Arsu

Meral Moda Gelinlik Abiye olarak özel günleriniz için sizlere en güzel kıyafet seçeneklerini sunuyoruz. Gelinlik her kadının hayalini süsleyen şeyler arasında yer alır. En mutlu gün olan düğün günlerinde giyecekleri gelinlikler için her zaman çok özenilir ve hayaller kurulur. Her gelinin hayalinin gerçekleştirilmesi ve istediği şekilde bir gelinlik seçilmesi önem taşır. Tekirdağ giyim sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız her gelinin hayalini gerçekleştirmek için çok farklı gelinlik seçenekleri sunmaktadır.

Farklı renk ve desen tasarımları ile hazırlanan gelinliklerimiz kişiye özel olarak düzenlenebilmektedir. Gelin adaylarının beğendikleri gelinlikleri istedikleri şekilde düzenleyerek tam uyacak ve beğenecekleri şekle getirmekteyiz. Provalar sonrasında tam uyacak ve sorunsuz olacak şekilde hazırlanan gelinlikler özel şekilde paketlenerek sizlere teslim edilmektedir. En güzel gününüz için en güzel gelinliği bulabilmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Meral Moda olarak gelinlik çeşitlerimize ek olarak farklı abiye seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Birbirinden güzel renk ve tasarımlardaki abiye ürünlerimiz sizleri bulunduğunuz ortamın en şık kişisi haline getirecektir. Hazır abiye ürünlerimiz içerisinden beğendiğiniz modeli seçerek kendiniz için düzenlenmesini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte kendi hayalinizde olan modellerin baştan itibaren size özel şekilde dikilmesini de sağlayabilirsiniz. Özel dikim hizmetimiz ile size tam uyacak şekilde bir kıyafete sahip olabilirsiniz. Özel kıyafet seçeneklerimiz içerisinde bindallı ve nişanlık gibi seçenekler de bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz sizler için uygun fiyat aralıklarında sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR