• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Merkes Metal Demir Doğrama

Adres :

Hanlı Merkez Mahallesi 22.sokak No: 33 Arifiye Sakarya Sakarya » Arifiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sabri Mercan-hüseyin Kesgin

E-Posta Adresi :

merkesmetal@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 803 64 87

Whatsapp 2:

0 (554) 803 64 87

Whatsapp 3:

0 (530) 155 75 37
Merkes Metal Demir Doğrama

Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neticesinde de müşterilerimizin firmamız için sahip olduğu güven duygusunda büyük ölçüde bir artış yaşanmakta ve sürekli olarak hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmeye devam etmeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede firmamızı sürekli olarak her geçen sene büyük işler yapmakta olan ve daha da büyüyen bir firma konumuna getirebilmekteyiz. Siz de hizmetlerinizin tam manası ile karşılanabilmesi ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde muhatap bularak giderilebilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Müşterilerin memnuniyetini temel olarak ilke edinen Merkes Metal Demir Doğramları şirketimiz faaliyet gösterdiği metal alanında tüm gereksinimlere akılcı çözümler getirmek ve bu misyonda başarılı olmak üzerine kurulmuştur. Şirket olarak alanında uzman çalışanlarımızla ortaya koyduğumuz her faaliyetin firma prensipleri ve standartlarına uygun olması için her türlü gayreti göstermekteyiz. Hedef kitle olarak belirlediğimiz her müşterimizin metal alanında en iyi hizmeti alması için burada bulunmaya ve faaliyet göstermeye devam etme kararlılığını sürdürüyoruz.

Vizyonel anlamda göstermiş olduğumuz çaba metal sektörünün ne kadar ilerleyebileceğini ve gelişebileceğini olduğunu ortaya koymaktadır. Geçmişten günümüze kentimizde görülen girişimler ve yapılan yanlış işletme faaliyetleri sonrasında kentimize bu denli profesyonel bir işletme kazandırarak hem kendi halkımız gözünde hem de yabancıların gözünde işletmenizin ve kentimizin kalitesini arttırıyoruz. Kentimizi ziyaret eden insanların vazgeçilmez bir şekilde tercih ettiği işletmemiz,bölgemizde ve hatta Türkiye genelinde bir marka olmayı başarmıştır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR