• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Merkez Koltuk Mobilya

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hasan Celal Huyluoğlu

reklam logosu

Merkez Koltuk Mobilya

Hatay Antakya’ da mobilya sektöründe hizmet vermekte olan firmamız siz kıymetli müşterilerine çeyiz sandığı, düğün paketi, ahşap doğrama, mobilya aksesuarları, kaliteli mobilya, mobilya imalatı ve satışı ile hizmet sunmaktadır.Kurulduğumuz ilk günden bu yana olan süreçte her daim kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini hedef aldık. Bu aldığımız hedef doğrultusunda ilerlemekte olan firmamız müşterilerinin tüm beklentilerini ve isteklerini karşılamaktadır. Aynı zamanda güvenilir, kaliteli işler ortaya koymaktadır. Birbirinden şık, güzel ve ekonomik uygun olan ürünlerimizin içerisinden tercih yapmakta zorlanabilirsiniz fakat bu bir sorun değil çünkü her zevke hitap eden mobilya ve imalat modellerimiz ile sizleri beklemekteyiz.

Mobilyada kullanışlılık, konfor ve rahatlık ön planda olmaktadır. Merkez koltuk mobilyaailesi olarak hayalinizdeki ev dekorasyonuna kavuşmanızı sağlamaktayız. Müşteri tavsiyeleri üzerine tercih edilmemiz ise ilke ve hedeflerimizin doğrultusunda yolumuza doğru adımlar ile devam edişimizi sizlere kanıtlamaktadır. Her alanda evin konforu ve yaşam kalitesinin belirleyicisi olan mobilyaların, aranan tüm özelliklere sahip tasarımı olan firmamızdasizler ile buluşuyor. Aile ve sevdikleriniz ile sıcak, samimi ve eğlenceli ortamlarınızın sağlayıcısı olmaktan mutluluk duymaktayız.

Dürüst, güvenilir ve ahlaklı bir çalışma anlayışı içerisinde olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ilk sıraya koymaktadır. Bu kapsamda sizlere kaliteli ürün, malzeme ve çalışmalarla en iyi hizmeti sunma çabasındadır. Aynı zamanda kaliteli ve uzun süre kullanabileceğiniz mobilyaların tek adresi olan firmamız herhangi bir sorun söz konusu olunca sorunu büyük bir titizlikle çözüme kavuşturmaktadır.Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız sizlere şimdiden teşekkür eder mobilyalarınızı iyi günlerde kullanmanızı dileriz. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve daha fazla bilgi için 0538 428 04 03 numaramızı arayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR