• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Merkez Oto Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erol Çelik

Merkez Oto Yıkama

Oto yıkama, oto kuaför, detaylı iç dış temizlik, oto yağlama, oto cam filmi, garantili cam filmi, pasta cila, seramik kaplama, boya koruma, oto motor yıkma, oto kılıf yıkama ve oto aksesuar olarak Antalya Gazipaşa da hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Merkez Oto Yıkama ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Merkez Oto Yıkamaailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Değerlerimiz arasında, müşteri odaklı çalışma ilkesi, çevre dostu, insan dostu ve topluma olan sevgimiz ile birlikte güvenli markalar arasında en zirvede yer alma isteğini, sıkça dile getirmekteyiz.
Çalışma alanlarımızda en kaliteli ve en pratik çözümleri sunmak ve müşterilerimize karşı saygı ve hoşgörülü olmayı ilke edinmekteyiz. Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR