• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Merlin Veteriner Kliniği

Adres :

Kavaklı Mahallesi Bağlar Caddesi No: 19/2 İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Küçük

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (551) 943 38 60

İnsan yaşamının ayrılmaz parçasına dönüşmüş evcil hayvanlarla ilgili çeşitli hizmetler veren Merlin Veteriner Kliniği, birmilyonnokta.com web sitesi üyeliğinde gelişmeye devam etmektedir. Evcil hayvanların sağlığı ve bakımı ile ilgili profesyonel hizmet veren hayvan sahiplerini sürekli bilgilendiren firmamız, İstanbul evcil hayvan sektöründe özenli çalışmalarıyla seçilmektedir.

Hayvanlarınızın sağlıklı ve uzun yaşamaları için bakım ve tedavilerinin zamanında yapılması gerekir. Kliniğimize müracaat eden tüm hayvan severlerin taleplerini karşılamakla birlikte evcil hayvanları detaylı incelemeden geçiriyoruz. Alanında deneyimli ve dinamik kadromuzla gece gündüz hayvanlarınızın sağlığı ile ilgilenebilmek için 7/24 çalışıyoruz. Bu sayede günün hangi saatinde olursa olsun çeşitli kazalar veya hastalıklar sonucunda müdahale olunması gereken durumlarda hayvanlarınızla profesyonel veteriner hekimlerimiz itina ile ilgilenmekteler.

Hayvanlarınızı çeşitli hastalıklardan korumak için aşılama hizmeti de sunmaktayız. Birçok evcil hayvan türüne ati özel mamaların satışını yapan firmamız, bu konuda kaliteyi en ön planda tutmaktadır. Sağlıklı besinlerle beslenen hayvanlarınız size uzun süre arkadaşlık yapabilmektedir. Evcil hayvanlar için muhtelif aksesuarların satışını da gerçekleştiren firmamız, aynı zamanda hayvanlarımıza banyo hizmeti de vermektedir.

Evcil hayvanlarla ilgili her konuda sizlere yardımcı olan kliniğimiz, aynı zamanda pet kuaför, alo mama siparişi hizmetlerini sunmakta, kedi kumu satışlarını da gerçekleştirmektedir. Sunduğumuz her bir hizmet hem kalitesi hem uygun fiyatıyla ilgi çekmektedir. Her türlü ihtiyaçlarında küçük dostlarınızı bize gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR