• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mersin Davulcu Kiralama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tekin Bey

Mersin Davul Zurna

Firmamız Mersin Davul Zurna Ekibi işleriniz de Mersin'de uzman davulcu ve zurnacı hizmetiniz için bir telefon uzaklığınızdayız.

Yapmanız gereken Mersin Davul Zurna Ekibi organizasyon gününü belirtip randevu alarak uzman kadromuzdan hizmet alabilirsiniz..

Davulcularımız ve Zurnacılarımız Organizasyon Ekibimiz işini tüm yöreye göre uzman alt yapı ile yapmaktadır.

Mersin Düğün Davul Zurna Ekibi,
Mersin Nişan Davul Zurna Ekibi,
Mersin Açılış Davul Zurna

Mersin ilçesi için verdiğimiz diğer hizmetler,
Mersin Davul Zurna Ekibi Gelin Çıkartma,
Mersin Davul Zurna Kız Alma
Mersin Davul Zurna Damat Çıkartma
Mersin Davul Zurna Gelin Karşılama
Mersin Davul Zurna Düğünde Çalma
Mersin Davul Zurna Kına Gecesi
Mersin Davul Zurna Asker Eğlencisi
Mersin Davul Zurna Mekan Açılışı
Mersin Davul Zurna Gelin Alma Salon
Mersin parke, lamine model, fiyatları ve firmaları içerisinden en seçkin olanları seçerek oluşturduğuuz listemiz, bu kategorimiz altından verilmiştir. Mersin şehir içi parke, lamine model, fiyatları ve firmalarına sitemiz üzerinden ulaşarak fiyat ve şartlarla ilgili ücretsiz bilgi talep edebilirsiniz.

Kişinin yapısı gereği her zaman duygularını müzikle ifade eder. Müzikteki o tını, kişinin ruhunu okşayan ritimler, adeta geçmişten günümüze köprü kurmuştur ve geleceğe ışık tutmaktadır. Müzikle insan mutluluğunu daha coşkulu, hüznünü daha içten yaşar. Bundan dolayıdır ki, hazırlanan programlarda en önemli nokta her zaman müzik olmuştur. Kına gecesi ve düğün organizasyonların baş rolünde müzik olduğu gibi asker uğurlama, özel davetlerde de program içeriğinde müziğe ayrıca dikkat edilmiştir.

Canlı müzik denilince akla ilk gelen ve herkesin keyifle eğlendiği davul zurna, nişan törenlerinizde veya anne babanıza özel bir davet verirken sizlere gece boyunca eşlik ediyor, sevdiklerinizle hoşça vakit geçirmenizi sağlıyor. Ekibimiz yılların deneyimini programlarınızda çalarken bunu profesyonel bir şekilde yapıyor. Üstelik ekibimiz, davul zurna hizmetini sunarken kaliteye dikkat ettiği gibi uygun fiyatlarla da her bütçenin organizasyonunda bulunuyor. Herkes davul zurna çalar ama bizim farkımız kaliteli hizmeti uygun fiyatla yapmak. Siz de bizimle bu deneyimi özel günlerinizde görmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Davul Zurna Ekibi Kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Davul Zurna Ekibi Kiralama ihtiyacınız için Mersin tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Davul Zurna Ekibi Kiralama ihtiyacınız için Mersin tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Mersin için fiyat ve bilgi verelim.

Hemen Arayın: 0552 226 7723 (tel:0552 226 7723)

Mersin Davul Zurna Ekibi Kiralama

Davul zurna bizim en güzel adetlerimizden, eğlence enstürmanlarımızdan bir tanesidir. Kına gecelerimizi, asker uğurlamalarımızı, çeyiz çıkarmalarımızı renklerinden davul zurna, özel günlerimizin her zaman merkezinde olmuştur. Özel günlerinizde geleneksel müziğimizle, oyun havalarıyla halay çekmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Uzman ekibimizin yöresel kıyafetler, her yörenin parçalarını çalabildikleri geniş donanımlarıyla hayatınızdaki önemli günlerde gönlünüzce eğlenmeye hazır olun.

Mersin Davul Zurna Kiralama

Farklı yerlerde olan, uzun süredir görüşemediğiniz dostlarınızla organizasyon yaparak bir araya geldiniz, veya kızınızın, oğlunuzun düğünü var. Her şey mükemmel bir şekilde hazırlandı, lezzetli bir yemek, güzel bir salon… tek eksiğiniz ise davul zurna, işte burada imdadınıza yetişiyoruz. Ekibimiz her organizasyon da bulunarak davet ve düğünlerinizi unutulmayacak bir güne dönüştürüyor. Uygun fiyat, profesyonel kadroyla zamanında adresinizde olan ekibimiz özel günlerinizi unutulmayacak bir ana dönüştürüyor.

Mersin Davulcu Zurnacı Hizmeti

Davul zurna kiralamaya karar verdiniz. Ama ekibin nasıl olduğunu bilmiyorsunuz. Acaba aynı parçalar mı sürekli çalınır, ekip vaktinde salona veya evime gelir mi? Sürekli bu soruları düşünüp, davul zurna kiralama da kararsız kalıyorsanız, bütün şüphelerinizi ortadan kaldıracak adrestesiniz. Kına gecelerinden sünnet düğünlerine kadar geniş bir kesime hitap eden ekibimizin hizmetlerinden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Geleneksel düğün organize etmeyi düşünüyorsanız bir telefonla adresinizdeyiz.

Mersin Ucuz Davulcu Zurnacı

Mezuniyet töreniniz ya da nişan töreniniz var. Davul zurnayla konsept yapmak istiyorsunuz, uygun fiyatlar arıyorsunuz. Fakat nasıl olacağını bilmiyorsunuz, farklı bir organizasyon olacak. Davulcu, zurnacıların ortama uyum sağlayacağından emin değilsiniz ve bu düşüncelere bir cevap bulamıyorsunuz. Hem istediğiniz gibi farklı bir konseptle hem de işlerini en iyi şekilde yapan davul zurnacılarımızla organizasyonlarınız farklı ve çok güzel olacak. Hizmet verdiğimiz bölgelerimizde davul zurna ekibimizle iddialıyız, bizimle program yaptığınızda ‘iyiki’ diyeceksiniz.

Mersin Davul Zurnacı Fiyatları

Davul zurnayla program yapıp adetlerimizde olduğu gibi eğlenmek istiyorsunuz aynı zamanda da fiyatlarının uygun olmasını istiyorsanız, ekibimizle hizmetinizdeyiz. Organizasyon firmaları içinde uygun fiyatla en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Ekibimiz özel günlerinizde istediğiniz süre boyunca arzu ettiğiniz her parçayı çalarak eşlik ederler. Kültürümüzdeki gibi herkesin hep bir arada keyifli dakikalar geçirerek, eğlencenin tadına uygun fiyatlarla varmak istiyorsanız ekibimiz bir telefon uzağınızda.

Mersin Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna

Gelin alma merasiminde adetlerimizden bir tanesi de davul zurnanın olması. Gelini almadan önce oğlan evinin eğlencesi her damadın isteğidir. Damadın sadıç ve arkadaşlarıyla oynaması, onları misafirlerin izlemesi muazzam bir eğlencedir. Siz de düğününüzde aynı coşkunun gelin evinde de devam etmesini, orada da davul zurna eşliğinde halay çekilmesini istiyorsanız unutulmayacak zaman geçireceğinizden emin olun. Ekibimiz gelin çıkarmada en güzel müzik ziyafetini sizlere sunacak.

Mersin Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Sonunda hayal ettiğiniz mutluluğa kavuşuyorsunuz. Düğününüz de hayalinizi taçlandıran en özel günlerden biri. Böyle özel bir günde haklı olarak her şeyin özel olmasını ve titizlikle yapılmasını istiyorsunuz, bunun için de çaba gösteriyorsunuz. Davul zurna ekibi olarak düğününüzün hoş bir sedayla geçmesi bizim de tek amacımız. Yörelerimizin müzikleriyle vaktinizin nasıl geçtiğini anlamayacak, o günü hatırladığınızda güzel anılarınızdan bir tanesinin de davul zurna eşliğinde eğlendiğiniz zaman kalacak.

Mersin Nişan, Söz verme Davul Zurna

Evlilik kararı aldınız, çok mutlusunuz. Nişanınızın her törenden farklı olmasını, klasik olmasını istemiyorsunuz. Hayatınızın değişeceği o günün ilk merasiminde geleneklerimizden davul zurnayla eğlenceye ne dersiniz? Unutulmayan adetlerimizden biri olan davul zurna nişan töreninizde de bütün ailenin bir arada eğleneceği müzik aracı. Oyun havaları, halaylarla merasiminize neşe katmak istiyorsanız ekibimiz bütün donanımlarıyla hazır, sizleri bekliyor.

Mersin Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Asker eğlencelerinin vazgeçilmezi davul zurna. Asker uğurlamalarında da sizi yalnız bırakmıyoruz. İstediğiniz mekana ekip arkadaşlarımız gelebilir. Arkadaş grubunuz ve Mehmetçiğimizle o günün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Bu kutsal göreve askerinizi uğurlarken motive olmuş, eğlenmiş bir şekilde yolcu etmek isterseniz ekibimiz size hizmet etmeye hazır. Bir telefonunuzla istediğiniz zaman diliminde, adresinizi verdiğinizde ekibimizyanınızda olur.

Mersin Yöresel Davul Zurna

Düğününüzde konuklarınıza atmosfer hava yaşatmayı düşünüyorsunuz. Organizasyona başladığınızda ilk adresiniz davul zurna olmalı. Yöresel kıyafetlerle ekibimiz tüm yörelerin türkülerini sizler için çalacak. Bu güzel müzik eşliğinde halaylar çekilecek, oyun havalarıyla eski adetlerimizin yerinin bir başka olduğunu hissedeceksiniz. Çocukluğumuzun, gençliğimizin davul zurnacılarını gördüğünüzde hem eski zamanlarınıza gideceksiniz hem de eğlenmenin bu müziklerle olduğunu bir kez daha anlamış olacaksınız.

Mersin Davul Zurna Kiralama Fiyatları

Davul zurnayla organizasyon yapmak istiyorsunuz. Belki düğününüz için, belki gelin çıkarma da belki de eş ve dostlarınızla bir arada sıra gecesi yaparken… Davul ve zurnayla program düşünüyorsunuz böyle bir organizasyondan herkes çok memnun kalacak eminsiniz fakat bir yandan da fiyatların çok pahalı olmasını istemiyorsunuz. Bütçeyi nasıl ayarlarım diye tedirginseniz, imdadınıza yetişiyoruz. Telaş yapmanıza gerek yok. Hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyatlarla dostlarınızla unutulmayacak bir gün geçirmeniz için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR