• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mersin Kardeşler Pide Lahmacun Cizre

Sektör :

Yetkili Kişi :

Lokman Yibur - Göksel Cabas

Mersin Kardeşler Pide Lahmacun Cizre olarak bizler yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkıyoruz. Ülkemizin zengin mutfak kültürünün en güzel ve en özel ürünlerini bizler değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için yola çıktık. Geleneksel lezzetlerimizin en güzellilerinden birçoğunu hazırlıyoruz. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanan ürünlerimizin her birisinin malzeme tedarikinde, hazırlanış koşullarında ve servis aşamasında hijyen olgusuna azami gayret gösteriyoruz. Soğuk zincirin kırılmasına mahal vermeden, tamamı marka, sertifikalı, güvenilir, ulusal ve uluslararası alanda tanınırlığı olan malzemeleri ürünlerimize dahil ediyoruz. Etlerimizin, et mamullerimizin seçiminde ilk günden itibaren belirlediğimiz kalite standartlarımızın kesinlikle dışına çıkmıyoruz. En lezzetli ürünlerin olduğu kadar en sağlıklı lezzetlerin de durak noktası olmayı başarıyoruz.

Şırnak restaurant sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak bizler önceliği daima müşteri memnuniyetine veriyoruz. Sizlerle kurduğumuz ailemizi her geçen gün daha da büyültmeye alışıyoruz. Bu yüzden de değişen gelişen tüketim alışkanlıklarını yakından takip ediyoruz. İhtiyaçlarınızı, tercihlerinizi ve isteklerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Her ne gerekiyorsa tam da karşınıza sunuyoruz.

Mersin Kardeşler Pide Lahmacun Cizre olarak sürekli gelişen ve değişen bir alanda görev aldığımızın bilincindeyiz. Bu yüzden sürekli bizler de hem ürünlerimizi hem de servislerimizi geliştiriyoruz. Çok geniş bir ürün seçeneği ile karşınıza çıkıyor, kaliteyi uygun fiyat avantajlarıyla birleştiriyoruz. Salonumuzda sizleri ağırladığımız gibi ev ve işyerlerinize de siparişlerimizi ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR