• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mersin Nakliyat

Adres :

Yenişehir Pozcu Mersin Mersin

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Han / Mehmet Han

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

firma@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (542) 501 05 20

Whatsapp 2:

0 (544) 236 02 09
Hakkımızda
Mersin Evden Eve Nakliyat firması olarak Nakliyat sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Mersin Evden Eve Nakliyat olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
Mersin Evden Eve Nakliyat olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.
Hizmetlerimiz
Bir çok alanda şehirlerarası nakliyat hizmeti veremekteyiz. Mersindeki Fabrikalar, İşyerleri, Limanlar ve Ambarlardan gidecek olan ağır malzemelere yada hafif malzemelerin ağırlık ve ölçülerine göre mevcut araçlarımızla ilden ile veya adresten adrese taşıma ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri bulabileceğiniz Mersin Nakliyat bir telefon kadar uzağınızda...
Mersinden Nakliyat;
Şehirlerarası Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Parsiyel Yük Nakliyatı
İller Arası Transfer İşleri
Parça Eşya Nakliyatı
Şirket Taşımacılığı
Fuar Taşımacılığı
Büro, Ofis, İşyeri Taşımacılığı
Sahne Sitemleri Taşıma İşleri
Askılı Tekstil Taşımacılığı
Dershane Taşımacılığı
Ağır Yük Taşıma Yada Nakliyesi
Büyük küçük Araç Organizasyonu
Tır, Dorse, Kamyon, Onteker, Kamyonet, Kapalı Kasa Araç, Açık Kasa Araç vs.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR