• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mersin Usta Tesisat

Adres :

Akdeniz Mersin Mersin » Akdeniz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Kutluk

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 424 60 16

Whatsapp 2:

0 (535) 424 60 16

Yaşantımızı kolaylaştıran ve rahatlatan ana teknolojilerden olan evlere getirilen su büyük bir öneme sahiptir. Su olmadan insan olarak sağlıklı bir ortamda yaşantımızı sürdürmemiz neredeyse imkânsızdır. Evlerimizde boru tesisatları ile suyun aktarımı sağlanırken belirli aralıklarla kullanım sonucu parçalar eskimekte veya yerlerinde değişiklik yapılmak istenmektedir. Bu gibi durumlarda Mersin Usta Tesisat olarak bizler sizin yardımınıza koşmaktayız.

Mersin Usta Tesisat ailesi olarak Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan şubemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmet, uzun ömürlü işçilik ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile sizlerin gönlüne taht kurmuş durumdayız. Bu kazandığımız değerim kaybedilmemesi ve daha da yukarılara taşınması için Mersin teknik servis alanında yenilikçi ve müşteri merkezli çalışmalar yapmaktayız.

İşletmemizde her tür tesisat arızalarının bakım ve onarımını uygulamaktayız. Yeni binaların tüm tesisat kurulumlarını yapmaktayız. Duşa kabin, lavabo, ayna, tuvalet taşı gibi birçok ürünü de işletmemizden temin edebilirsiniz. Satışını yaptığımız ve bakım-onarım aşamasında kullandığımız malzemeler kaliteli olup, uzun yıllardır satışı yapılan marka değerli ürünlerdir. %100 müşteri memnuniyeti yakalama hedefi ile çıktığımız bu yolda alanında uzman, tecrübeli çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Eğer sizlerin de evinizde, iş yerinizde su tesisatınız ile ilgili bir sorununuz varsa ya da yeni yapılması gereken bir tesisat ihtiyacınız varsa iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR