• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mert Dekorasyon

Adres :

127 Sokak No: 5 Daıre: 3 Beldıbı Marmarıs Muğla » Marmaris

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Akyüz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 628 00 35

Whatsapp 2:

0 (536) 628 00 35

Whatsapp 3:

0 (536) 824 78 62

Dekorasyon, yaşam alanlarının ve çalışma ortamlarının kimlik kazanmasını sağlar. Zarif dokunuşlarla apayrı bir hale dönüşmesine fırsat verir. Bu alanda önemli olan profesyonel bir destek almaktır. Muğla Marmaris’te faaliyet gösteren Mert Dekorasyon firmamız, kurulduğu günden bu yana ilgi odağı olmuş, benzersiz çözümlerle sektörü adeta yeni baştan yaratmıştır. Başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmanmış ve en iyi konumuna yükselmiştir. Çalışmalarından ve gelişmesinden taviz vermeyerek de en iyi kalarak başarısının tesadüf olmadığını kanıtlamıştır.

Muğla iç dekorasyon sektöründe siz de kendinizi farklı hissetmek isterseniz rahatlıkla firmamızı tercih edebilir, uzman kadromuzun ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Evlerinizi, iş yerlerinizi, villalarınızı apayrı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Firmamız bu alanda kaliteden ödün vermeyerek her zaman kalitesini daha ileriye taşıma çabasındadır. Bunu sağlamak için de her biri alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, dinamik bir kadro ile çalışmaktadır. Çalışanlarımızın her biri işini özveriyle ve severek yapmakta, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek en son teknolojileri ve trendleri hızlıca hayata geçirebilmektedirler.

Firma olarak uygulamalarımızda kalite, işlevsellik ve uzun ömürlülük esasına göre yapıyoruz. Her zaman birinci sınıf malzemeler tercih ediyor, her uygulamamızı özenle tasarlayarak yaşam alanlarının çok daha kullanılışlı hale gelmesini, ihtiyaçların en doru şekilde karşılamasını sağlıyoruz. Uzun yıllar ilk günkü verimi ve şıklığı ile kullanılabilecek alanlar ortaya çıkarıyoruz. Alçı, boya, kartonpiyer, iç dış cephe boyası ve her türlü tadilat işleri ile çok daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR