• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mert Kuru Temizleme

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Turgut Dinç - Mert Dinç

Kurulduğumuz günden itibaren Muğla Mert Kuru Temizleme olarak, sizlere en iyi hizmetin garantisini veriyoruz. Teknolojiyle aynı anda gelişen makinelerimiz, ekonomik fiyatlarımız ve hızlı teslimatımız ile kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen kuru temizlemeci haline geldik. Müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutarak buna uygun şekilde hareket ettik. Şimdiye kadar hiçbir emaneti hasara uğratmadık. Ürünlerinize uygun yıkama şekilleri geliştirdik. Güler yüzlü çalışanlarımız sayesinde başarı merdivenlerini bir bir çıktık. Bizden istenilenden daha iyisini yapmaya çalıştık.

İletişim becerisi yüksek çalışanlarımızla her zaman istediğiniz neyse onu ortaya koyduk. Bulunduğumuz konumu sizlere en uygun olacak şekilde en merkezi yerden belirledik. Memnun müşteri sayımızı her gün bir yenisini ekledik. En kısa zamanda sizlerle de tanışarak bu sayıyı daha da artırmayı planlıyoruz. Güçlü leke çıkarıcılarımız sayesinde üstesinden gelemeyeceğimiz herhangi bir leke ile karşılaşmadık Hizmetimiz kadar kullandığımız ürünlerde de kaliteyi tercih ettik. Tam da söz verdiğimiz tarih ve saatte sizlere ürünlerinizi teslim ediyoruz. Dilerseniz ürünlerinizi kapınıza kadar getirme hizmetini de sizlere sağlıyoruz. Sizde bu fırsatlardan yararlanmak için hemen telefon numaralarımızı not alın.

Bugüne kadar hep kaliteden yana olduk ve buna uygun çalıştık. Bunların yanı sıra müşterilerimize sağladığımız bazı kolaylıklarımız da vardır. Firma olarak, dönem dönem gerçekleştirdiğimiz kampanyalarımız sayesinde hem uygun fiyat sağlıyor hem de daha fazla müşterimize ulaşabiliyoruz. Detaylı bilgi için web adreslerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR