• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mert Mobilya

Adres :

Namazgah Mah. Gaziosmanpaşa Cad. No: 53 Manisa » Soma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yıldıray Özbay

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 796 64 01

Firmamız Mert Mobilya, birmilyonnokta.com üyesi olarak Manisa mobilya sektöründe hizmet veriyor. Her evin olmazsa olmaz mobilyaları artık birçok alanda kullanılıyor. İnsanlar mobilya seçimi yaparken birçok özelliği göz önünde bulunduruyor. Geçmişten günümüze mobilya tasarımında farklı birçok yenilik yapıldı. Mobilyalar da bu doğrultuda gelişerek günümüzde birçok model çeşidiyle kullanıma sunuluyor.

Kullanım alanınız için mobilya seçimi yaparken mobilyanın kalitesine, genişliğine, garanti süresine, modelin sizin için uygun olup olmadığına ve konforuna bakarsınız. Aradığınız kalitede mobilyayı doğru ve uygun fiyata satın almak için firmamızı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Firmamızda özel olarak tasarlanmış mobilyalar bulunmakta. Bu mobilyalar yüksek kaliteye sahip olduğu gibi şık ve modern tasarımlıdır. Kullanım alanınız için en uygun mobilyayı firmamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Bizler bilgi ve birikim sahibi ekibimizle sizlere yardımcı olmaktayız.

Koltuk çeşitleri, yatak çeşitleri, TV ünitesi çeşitleri, dolap çeşitleri, sehpa çeşitleri, masa çeşitleri firmamızda satışa sunuluyor. Farklı özelliklere sahip bu mobilyalar her sezona özel olarak yenileniyor. Evinizde, işyerinizde, odanızda, mutfağınızda istediğiniz mobilyayı firmamızda bulabilirsiniz. Bizler yüksek kaliteye sahip bu mobilyaları doğru fiyat aralığında satışa sunuyoruz. Aynı zamanda mobilyalarda renk ve kumaş değişikliği yapabiliyoruz. İstediğiniz mobilyayı kolaylıkla mağazamızda bulabilirsiniz. Satın aldığınız mobilyanın taşıması ve kurulumu ücretsiz olarak ekibimiz tarafından yapılıyor. Sizler de herhangi bir ek masraf olmadan, zaman kaybı yaşamadan mobilyalarınızı bizden alabilirsiniz.Mağazamız Soma üzerindedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR