• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mert Pide

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Özmen

Manisa'nın en lezzetli pidelerini tatmak için şubemizi ziyaret etmeye ne dersiniz? Manisa restaurant firması olarak atalarımızdan miras kalan bu iş bizleri başarıya taşıdı. Başarılı bir firma olmanın haklı gururunu yaşayarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Firmamızın önceliği siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak daha da ileri noktalara gidebilmektedir. Bizim başarımızda ve kalitemizde müşterilerin payı oldukça yüksektir.

Firmamızda çalışmakta olan ekip arkadaşlarımız yemek sektöründe gerekli olan eğitimi alarak uzun yıllar birikimleriyle de sabitleyip aramızda çalışmaya başlamışlardır. Ekip arkadaşlarımızın el lezzetine güveniyor ve başarımızdaki paylarını asla inkar etmiyoruz. Restaurantımızda hazırlanan yemeklerin içerisinde yer alan ürünlerin tamamı organiktir. Yemeklerimizde hiçbir katkı maddesine yer vermiyoruz. Siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünmek bizim asli görevimiz. Firmamız için müşteri sağlığı ve memnuniyetinden başka önemli unsur bulunmamaktadır. Yemeklerimizin hazırlanmış olduğu mutfak son derece hijyeniktir. Dünya standartlarındaki sağlık koşullarını taşıyan mutfağımız her zaman müşteri denetimine açıktır. Şeffaf çalışma ortamımız sayesinde siz değerli müşterilerimizin aklında hiçbir soru işareti bırakmamaya çalışıyoruz.

Restaurantımızda üretimi yapılan birbirinden lezzetli pide çeşitlerimiz, lahmacun ve etli ekmek çeşitlerimiz bunların yanı sıra salata ve meze çeşitlerimiz, tatlı çeşitlerimiz, soğuk ve sıcak içeceklerimiz günlük ve taze şekilde siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Bir kere gelen bir daha vazgeçemiyor. Yemeklerimizin lezzetine ve tazeliğine güveniyoruz. Ayrıca firma olarak toplu yemek siparişi alıyor, dilediğiniz adrese yemekleri özenle paketleyerek en kısa süre zarfında getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR