• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mertcan Yapı Dekarasyon

Adres :

Cemaliye Mah. Egem Sok. No: 29 Tekirdağ/çorlu Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fevzi Güneş

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 743 61 57

Dekorasyon, yapılara ruh kazandırmakta olup içinde yaşayanların tarzını ortaya koymaktadır. Başarılı bir firma ve uzman bir ekiple çalıştığınız takdirde sizlerin zevkini ve çağın modernliğini yansıtacak eşsiz tasarımlara sahip olmanız hiç de zor değildir. Bu konuda sizlerin yardımına koşan firmamız, Tekirdağ iç dekorasyon sektöründe kaliteli hizmetlerini sürdürmektedir. Kurulduğumuz ilk günden beri başarılı işlere imza atarak sektörde farkımızı ortaya koymuş bulunmaktayız. En çok tercih edilen dekorasyon firmaları arasında bulunmakta ve sizlerden büyük beğeni toplamaktayız.

Dekorasyon sektörü müşterilerle iyi ilişkiler içinde olmayı ve yaratıcı çalışmalar gerektiren bir alandır. Sektörün en deneyimli ve en çalışkan isimlerinin bir arada bulunduğu kreatif kadromuz, sizlere istediğiniz özel tasarımları en kaliteli şekilde hazırlamaktadır. Oldukça geniş hizmet kapasitesine sahip firmamızda sizlerin her türlü talebini karşılayabilme garantimizin olduğunu da belirtmek isteriz. Sizlere sunduğumuz hizmetler arasında alçıpan, boya-badana, duvar kâğıdı, parke döşeme, mantolama gibi uygulamalar yer almakta olup dekorasyon tasarımları firmamızın en başarılı olduğu alanlardan birisidir.

Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimizin yanı sıra çalışmalarımızın hızlı ve pratik oluşu ile de öne çıkmaktayız. Sunduğumuz tüm hizmetlerimizi en kısa sürede bitirme garantisi veriyor ve böylelikle sizlere zaman kaybı yaşatmaktan kaçınıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz alan, sürekli yeniliklerle birlikte gelişmekte olduğundan firmamız olarak bu gelişimlere daima ayak uydurmaya çalışmaktayız. Sektöre yön veren çalışmaları ile takdir toplayan firmamızın ayrıcalıklarından sizler de faydalanmak isterseniz, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR