• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Merter Kitabevi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Cem Özdemir

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

İstanbul/ Güngören’ de siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunan Merter Kitabevi başarılarına gün geçtikçe yenisini eklemektedir. Tüm kitleye hitap eden firmamız, müşterilerimizin ofis malzemeleri, kırtasiye ve okul malzemelerini karşılamak için büyük çaba sarf etmektedir. Sizlerin talep ve istekleri bizler için büyük değer taşır. Bugüne kadar müşterilerimizden gelen istek, talep ve şikayetleri değerlendirerek en kısa sürede sizlere dönüş sağlamaktayız.

Merter Kitabevinde bulunan ürünlerimizin çeşitliliği sizleri kendinizden geçirecektir. İçeri girdiğinizde, kırtasiyemizin samimi havası sizleri rahatlatıp, güler yüzlü çalışanlarımızla hoş sohbet eşliğinde alışverişinizi tamamlayacaksınız. Firma olarak amacımız insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen ürün ve malzemeleri siz değerli müşterilerimize sunmaktır. Özellikle okul çağındaki ve okul öncesi öğrencilerin kullandığı ürünler, kaliteli ve sağlığa zararı olmayan ürünlerdir. Bu konu asla taviz verilemez. Bundandır ki firmamız sizler için birçok açıdan bakarak eksik ve kusurlarımızı tamamen kapatarak yolumuzda ilerliyoruz. Müşterilerimizin olumu geri dönüşleri bizleri derinden mutlu etmektedir.

Firmamızda sizlere sunduğumuz bazı hizmetler; kırtasiye malzemeleri, eksen yayın kitapları, Güngören soru bankası, kpss hazırlık kitapları, ygs hazırlık kitapları, asistan yayın kitapları, beta yayın kitapları, ofis malzemeleri, oyuncaklar, iş bankası yayın kitapları, tyt hazırlık kitapları ve daha birçok çeşitlerimiz ile sizlerleyiz.

Zor dönemlerden geçtiğimiz bu dönemlerde müşterilerimizi yormadan, evinizden ayrılmadan ihtiyaçlarınızı evinize, işyerinize kadar getiriyoruz. İletişim numaralarımızdan veya whatsapp hattımızdan yazarak bizlere siparişinizi bildirebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR