• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Merve Dürüm

Adres :

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. Mimar Sinan Cad. No: 7/b İstanbul » Gaziosmanpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Subaşı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 562 63 44

Whatsapp 2:

0 (546) 564 63 44

İstanbul restoran sektöründe faaliyet göstermekte olan salonumuz; bölgemizin en çok bilinen ve en çok tercih edilen ızgara kebap ve dürüm salonlarından birisidir. Restoran olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar kusursuz hizmet anlayışımız, samimi ve sıcak atmosferimiz ile siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazandık. Günün her saati eşsiz yemek menümüz ile siz değerli müşterilerimizin arzu ve isteklerini kusursuz bir şekilde karşılamaktayız. Dolayısıyla güven ve kalitenin bölgemizde tek adresiyiz.

Restoranımızda bölgemizin en ünlü ızgara ve kebap ustaları siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Maharetli ustalarımızın hamarat ellerinde hazırlanan kebap çeşitlerimiz ile hem gözünüze hem de gönlünüze hitap etmekteyiz. Mutfağımızda gıda güvenliği, mutfak temizliği, hijyen, iş ve çalışma şartlarına son derece dikkat edilmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz et ve et ürünleri helal kesim sertifikasına sahip olan işletmelerden tedarik edilmektedir.

Hijyen, kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik ızgara ve kebap salonumuzun başlıca çalışma prensipleridir. Bu prensiplerimiz ekseninde kusursuz hizmet anlayışımız ile sektörde fark yaratmak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde düğün, iftar, cenaze vb. gibi toplu yemek organizasyonlarınızda ve etkinliklerinizde de siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Sizin hiçbir detay düşünmenize gerek kalmaksızın sadece kendi tercihinize göre belirlediğiniz menülerimiz ile beklentilerinizin de ötesinde bir hizmet sunuyoruz.

Restoran olarak insan sağlığını önemseyen yapımız ile sektördeki liderliğimizi devam ettirmek önceliğimizdir. Bunun için gerek personel eğitimimiz gerekse gıda güvenliği konusundaki hassasiyetimiz ile sürekli kalite çıtasını yukarıya çekiyor ve sektördeki rekabet ortamını arttırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR