• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Merve Işık Güzellik Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Merve Işık

reklam logosu

MERVE IŞIK GÜZELLİK MERKEZİ OLARAK ;

LAZER EPİLASYON,

BÖLGESEL ZAYIFLAMA,

RADYOFREKANS,

LENF DRENAJ,

İĞNELİ EPİLASYON,

CİLT BAKIMI,

HÜCRE YENİLEME,

AKNE TEDAVİSİ,

KIRIŞIKLIK TEDAVİSİ,

GÖZALTI ÇİZGİLERİ TEDAVİSİ,

GÖZALTI MORLUKLARI TEDAVİSİ,

SELÜLİT VE ÇATLAK TEDAVİSİ,

MANİKÜR VE PEDİKÜR YAPIMI,

PEELİNG UYGULAMA,

SİVİLCE TEDAVİSİ,

Lazer epilasyon; kişiye, uygulanan bölgeye ve kıl tipine uygun ışık enerjisi vererek kılların yok edilmesini saglayan hızlı, etkili, güvenli ve geleneksel yöntemlere göre daha az acı veren bir yöntemdir. Bu ışık cilde zarar vermeden kıl kökünde ısıya dönüşerek kılların zayıflamasına ve yok olmasına neden olur. Lazer epilasyon haricindeki diğer sistemlerin adı depilasyon, yani kılları vücuttan geçici olarak uzaklaştırma işlemidir.

EPİLASYON İŞLEMİNİN YAPILAMAYACAĞI KİŞİLER VE DURUMLARAstım hastalarıEgzama ve mantar problemi olanlarHepatit B hastalarıEpilepsi ve spastik hastalarıHamileler yada hamilelik şüphesi olanlarKalp pili, metal protez tașıyanlarLAZER EPİLASYON NASIL ETKİ EDER ?

İnsan derisi ışığı geçirgendir. Kıl ise ışığı geçirmez, çünkü içinde bol miktarda bulunan siyah renkli melanin maddesi ışığı emer. Böylece lazer ışığı kıl kökünde oldukça yoğunlaşarak ısı enerjisine dönüşür. Isınan kıl kökünde kılı üreten hücrelerde kalıcı hasar olur ve bu durum kıl kökünün kıl üretme fonksiyonunun kaybolmasına neden olur. Böylece birbirini izleyen seanslar sonunda kıllar uzun süreli olarak yok edilir. Fakat derinin diger bölümleri ışığı geçirgen oldugu için, bu bölgelerde ısı yoğunlaşmadığından herhangi bir yan etki görülmez.


Mevsimsel koşullar, çevresel faktörler, yeme alışkanlıklarımız gibi birçok etken cilt sağlığımızı olumsuz yönde etkilemektedir.Cildimiz zamanla içerisinde barındırdığı nemi, elastikiyetini kaybedecek ve cansız bir görünüme sahip olacaktır. Bu nedenle cilt sağlığınızı korumak için her ay düzenli cilt bakımı gerekmektedir.

CİLT DURUMUNA GÖRE UYGUN CİLT BAKIMI TİPLERİKuru cilt bakımıYağlı cilt bakımıKarma cilt bakımıOlgun cilt bakımıNormal cilt bakımıHassas cilt bakımıProblemli akneli cilt bakımıŞehir cildi bakımı

Her cilt tipine göre ayrı uygulanacak bu bakım sayesinde cildiniz canlılığını koruyacak ve sağlıklı görünecektir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR