• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Merzifon Ev Eşyaları Mağazası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gülabi Ceylan

Günümüzde artık sıfır eşya almak biraz zor olabiliyor. Çünkü sıfır eşyalar maddi anlamda insanları oldukça zorluyor. Öğrenciler, yeni evlenenler, evinin eksiğini tamamlamak isteyenler… İnsanlar alacağı mobilyalar ve elektronik eşyalar için haklı olarak o kadar para ödemek istemiyor. Biz, burada devreye girerek müşterilerimizin isteklerinin ve ihtiyaçlarının uygun fiyatlarla çözüm bulması için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Merzifon Ev Eşyaları Mağazası olarak Amasya spot 2. el eşya sektöründe hizmet veriyoruz.

Evinizde kullanacağınız mobilyalarınız ve elektronik eşyalarınız hem uygun fiyatlı olsun hem de kullanışlı ve kaliteli olsun istiyorsanız mağazamıza gelebilirsiniz. Biz, ikinci el eşya alım satım üzerine hizmet veriyoruz. Kullandığınız eşyaları alıyor ve mağazamızda satışa sunuyoruz. Dışarıdan bakıldığı zaman kolay bir işlem gibi görünebilir. Fakat biz işimize özeniyoruz. Sizden eşya alırken eşyaları değerlendiriyoruz. Temizlediğimiz, tamirini ve bakımını yaptığımız eşyaları mağazamızda satışa sunuyoruz. Eşyaları sizden alırken piyasa değerinin aşağısında fiyatlarla asla çalışmıyoruz. Mağazamızda bulunan oturma grupları, masalar, sandalyeler, yataklar, sehpalar, elbise dolapları, beyaz eşyalar ve elektronik cihazlar uzun kullanım ömrü ve uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor.

Biz, kendimizi ve vermiş olduğumuz hizmeti geliştirerek sizlere her zaman en iyi ve en güvenilir hizmeti vermeye devam edeceğiz. Eğer evinizin ihtiyacını karşılarken paranızın cebinizde kalmasını istiyorsanız mağazamıza gelerek eşya çeşitliliği arasından eviniz için uygun eşyayı tercih edebilirsiniz. Satın aldığınız eşyayı ekibimiz adresinize getirerek kuracaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar