• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mesa Oto

Adres :

Dolapdere Sanayi Sitesi 21. Ada No: 21 İkitelli Başakşehir /istanbul İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cihan Serin - Fatih Ünal

E-Posta Adresi :

cihan.serin.51@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 519 50 51

Whatsapp 2:

0 (531) 662 31 82

Whatsapp 3:

0 (543) 519 50 51

Whatsapp 4:

0 (531) 662 31 82

Mesa Oto

Oto motor, oto mekanik, kaporta boya, oto mekanik tamir, oto tamir, oto bakım, oto servis, muayene hazırlık, sigorta muayene işleri, oto motor tamiri ve oto özel servis olarak İstanbul Bşakşehir de hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Mesa Oto sürekli bir şekilde otomotiv sektöründe gerçekleşen gelişmeleri takip ederek kendini iyileştirme yolunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sayede verdiğimiz hizmetlerde ve gerçekleştirdiğimiz satışlarda daha yoğun ve artan bir çizgiye ulaşarak kentimiz için faydalı bir firma haline gelmeye gayret gösteriyoruz.
Vizyonumuz kapsamında bulunan personellerimizin eğitimli ve tecrübeli bir şekilde hizmet vermesi ile birlikte firmamızın çizgisinin korunması için her personelimiziailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Bu sayede büyük bir aile mantığı ile çalışan firmamız başakşehir kentinin hak ettiği başarıyı ve kaliteyi sağlayarak geçmişten bugüne gelen bir kalite standardı oluşturmaktadır. Bu yüksek standart sayesinde firmamız hem otomotiv sektöründe hem başakşehir kentinde önder bir kuruluş haline gelerek birçok firmaya ve kente örnek oluşturmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR