• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meşe Tasarım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şeyma Güleç

Meşe Tasarım firmamız İstanbul Pendik’te hizmetlerine devam etmekte, eşsiz tasarımlara imza atarak müşterilerinin güvenini kazanmış halde yoluna devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ve beklentilerini en üst düzeyde tutan çözümler üreten firmamız, İstanbul takı ve aksesuar sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisidir.

Firmamız, faaliyet gösterdiği alanda meydana gelen gelişmeleri uluslararası standartlarda takip ederek müşterilerine en son trendleri sunuyor. Dünya standartlarında tasarım ürünleri ve tasarım fikirleri desteğinde bulunarak her daim müşterilerine en moda ürünleri sunuyor.

Aksesuar, tasarım, özel tasarım çeyizlikler, masa örtüsü, tülbent tasarım, bez çanta tasarımı, tahta baskısı tasarımı, çeyizlik eşya tasarımı, el baskısı tasarımı, hediyeli eşya satışı ve daha onlarca farklı hizmeti işletmemiz bünyesinde bulabilir, hayalini kurduğunuz ürünlere profesyonel kadromuz sayesinde sahip olabilirsiniz. Çeyizleriniz, düğünleriniz, nişanlarınız ve diğer bütün organizasyonlarınız için aradığınız her şeyi firmamız bünyesinde bulabilir, eşsiz tasarımlarımızla eksiklerinizi giderebilir, eşyalarınızın standartlarını yükseltebilirsiniz.

Firmamız ayrıca kişiye özel eşya tasarım hizmeti de veriyor. Hayalinizdeki, hayalini kurduğunuz eşyaların tasarımı ve üretimi için uzman kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Evlerinizde görmek istediğiniz, hediyelik olarak sunmak istediğiniz bütün masa örtüsü, tülbent, bez çanta, hediyelik eşya, tahta baskısı, çeyiz eşyalarının hazırlanmasını tarzınıza ve kişilinize uygun şekilde talep edebilirsiniz.

Firma olarak hizmetlerimizde kalite, estetik ve kullanışlılık esastır. Bu sayede uzun yıllar kullanılabilecek, şık bir tasarımı olan ürünler sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR